Космос стає ближчим, а роботи сексуальнішими

0 коментувати
Головні новини науки. Ракета New Shepard компанії Джеффа Безоса зробила черговий вдалий політ з поверненням

Головні новини науки. Ракета New Shepard компанії Джеффа Безоса зробила черговий вдалий політ з поверненням

Бездоганне повернення ракети Джефа Безоса, робот Скарлет Йоханссон, загадка Ганнібала - найцікавіші новини зі світу науки тижня, що минає

1

Поки Ілон Маск здійснює найдосконаліший у світі проект краудфандингу, зібравши понад 300 тис. замовлень на електрокар Tesla Model 3, якого ще по суті не існує, його заклятий ворог не дрімає.

Джефф Безос, засновник Amazon і власник газети Washington Post, впевнено просувається в освоєнні космосу. Його компанія Blue Origin зробила черговий вдалий запуск багаторазової ракети New Shepard.

Ракети Безоса не літають так високо і не так пафосно, як ракети компанії SpaceX Ілона Маск. Проте, у Безоса менше невдач. Все, що має злітати, злітає. Все, що має приземлитися, приземляється.

Маск - мрійник, Безос - прагматик.

Приємно усвідомлювати, що майбутнє людства в космосі більше не залежить від безликих держчиновників. Тепер все в руках цілеспрямованих бізнесменів, які звикли перемагати. Кожен - по своєму. Але неодмінно перемагати.

2

Кажуть, у знаменитої Мерилін Монро з роками розвинулася фобія - вона страшно переживала з приводу того, що деякі чоловіки можуть робити щось непристойне, дивлячись на її відверті фотографії.

Цікаво, що відчула нинішня зірка Скарлет Йоханссон, коли в мережі з'явилася інформація про "кулібіна" з Гонконгу, який витратив 1,5 року і $50 тис. на те, щоб сконструювати робота з її зовнішністю?

Робот, майже 70% деталей якого були надруковані на 3D-принтері, вміє рухати руками і ногами, обертати головою і навіть змінювати вираз обличчя. Більше того, роботизована "зірка" обладнана аудіо-датчиками та системою розпізнавання мови. У відповідь на компліменти посміхається.

Ні, ні, це зовсім не секс-іграшка, стверджує винахідник. Але серця багатьох фанатів Йоханссон безумовно здригнулися.

3

Непосвяченому наступна інформація здасться набором літер, але насправді сталося щось важливе.

Вчені знайшли докази існування квантової спінової рідини. Її передбачили півстоліття тому, але досі вона залишалася тільки теорією. І чисто теоретично, вона вважається важливим елементом майбутніх квантових комп'ютерів. А вони, як відомо, змінять все.

4Якщо ви у дитинстві, так само як я, захоплювалися в Ганнібалом (я, звичайно, про карфагенского Ганнібала Барка, а не про доктора Лектера), ця новина вас порадує.

Група геологів випадково виявила в Альпах гори доісторичного кінського гною.

На місце терміново викликали археологів, які піддали "знахідку" радіовуглецевому аналізу. Гній виявився якраз з тієї епохи, коли в Альпах так знатно наслідити могли тільки коні карфагенського полководця, що йшов з Іспанії до Італії.

Так вчені з'ясували, у якому саме місці великий Ганнібал здійснив перехід через Альпи. Однією історичною загадкою менше.

5

Велике відкриття американських учених свідчить про те, що людина з'явилася на Землі завдяки спалаху наднової зірки.

Радіоактивні уламки, знайдені на дні Тихого океану свідчать, що Земля піддалася радіаційному бомбардуванню приблизно 2-3 млн. років тому. Як раз в цей період з'явилася людина.

Автори відкриття називають це "цікавим збігом".

Тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – по понеділках

Кінопошук з Фоззі – по четвергах

Особисті фінанси з Іваном Компаном – по вівторках

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – по п'ятницях

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – по п'ятницях

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.