Бог є. В іншій галактиці

16 коментувати
Таємничі імпульси з іншої Галактики можуть виявитися чим завгодно. Але можуть бути і першим контактом

Таємничі імпульси з іншої Галактики можуть виявитися чим завгодно. Але можуть бути і першим контактом

Загадкові сигнали з-за меж нашої галактики і таємничі відбитки в стародавній єгипетській печері — найцікавіші наукові новини тижня, що минає

1

Загадкові сигнали з іншої галактики

Всесвіт неосяжний. Тільки в доступних для огляду з Землі ділянках космосу знайдені тисячі екзопланет, на багатьох з яких може існувати життя. Яке, до речі, могло зародитися на мільйони і навіть сотні мільйонів років раніше.

Майже весь науково-технічний прогрес людства вміщується в останні пару сотень років. Це при тому, що сама цивілізація існує вже кілька тисяч років.

Ми — космічні немовлята.

А десь є справжні боги, які давно пізнали суть ентропії і втихомирили своїх демонів.

У них теж були свої Гітлер, Сталін і Дональд Трамп.

І навіть свої Каньє Уест і Леонардо Ді Капріо.

Але потім вони подорослішали, перестали спалювати викопне паливо, освоїли спочатку сонячну енергію, потім холодний синтез, а потім і гравітаційні хвилі.


Мечты об инопланетянах существуют столько же, сколько и само человечество

Мрії про інопланетян існують стільки ж, скільки й саме людство


І вирушили шукати у Всесвіті інші форми життя.

І якими б високими не були їхні кораблі, навряд чи вони вже встигли скрізь побувати. Можливо, вони намагаються шукати життя, яке досягло рівня, дещо більш високого, ніж у амеб, за допомогою віддаленого зв'язку.

Наприклад, радіоімпульсів.

Канадські вчені зафіксували такі сигнали, що виходили з однієї точки в глибинах космосу. Причому, сигнали надходять з певними інтервалами. Вони не схожі на звичайні пульсари. Більше того, пошуки в архівах показали, що такі ж сигнали ми вже отримували в 2012 році. Тоді на них не звернули уваги.

Можливо, це просто збіг. А, можливо, й ні.

Скептиків завжди більше, ніж тих, хто сподівається і мріє

Та й сигнал виходить з-за меж нашої Галактики. Йому можуть бути мільйони років. Ми все одно не зможемо відповісти, навіть якщо будемо знати, як і кому.

Але все ж таки.

Роль високорозвинених інопланетян в житті сучасної Землі, по ідеї, повинна бути такою ж, як роль богів у древніх релігіях. Ну, крім тих релігій, де боги карали вогнем за секс до весілля.

Думка про можливий контакт у наше століття високих технологій могла б грати ту ж виховну роль.

Судіть самі - боги, можливо, мешкають неподалік. В сусідній галактиці. І шукають зустрічі з нами. А у нас Дональд Трамп. Глобальне потепління. Дурні війни. І Каньє Уест, прости Господи.

Пеклом вже нікого не налякаєш. Може, хоч думка про перший контакт з тими, хто вже пережив всі болячки цивілізаційного дитинства, допоможе...

2

Таємничі відбитки в стародавній єгипетській печері

А що якщо нас давно знайшли? І спостерігають за нами. Як моя дочка за морськими свинками, що живуть у великій клітці в дитячій кімнаті.

У теорії про те, що інопланетяни вже відвідували Землю, є багато прихильників. Вони знаходять докази в наскальних живописях, стародавніх малюнках і навіть іконах, на яких святі підносяться на небо в дивних міхурах, що нагадують футуристичні капсули.


Отпечатки в древней пещере. Чьи они?

Відбитки у стародавній печері. Чиї вони?


А ось і нові дрова в це багаттячко.

Археологи з Кембриджського університету знайшли в єгипетській печері відбитки рук. Спочатку вчені вирішили, що це дитячі відбитки. Але незабаром це припущення було спростоване.

Для діточок ручки завеликі. Крім того, за пропорціями і морфологією кінцівки, які залишили ці відбитки, відрізняються від людських.

Тепер британці вважають, що відбитки залишили якісь доісторичні рептилії. Наприклад, пустельні варани чи навіть нільські крокодили.

Вважаю, Скаллі підтримала б цю теорію. А Малдер в молоді роки заявив би, що це, звичайно, були інопланетяни.

Вони намагалися не видати своєї присутності на Землі. Але ніхто з них не стримався. І залишив невеликий автограф.

У всякому разі, судячи з деяких наукових форумів, це припущення набирає популярності. У вузьких колах. Але все ж таки.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.