Як перешкодити змові Заходу з Путіним

46 коментувати
Росія, Німеччина і Франція розігрують гидку п'єску під назвою «без мене мене одружили» стосовно України

1. Не маючи мандата Євросоюзу, Німеччина і Франція у змові з Путіним присвоїли собі право визначати не тільки умови мирного договору, але і текст Основного закону найбільшої в Європі суверенної країни - України.

2. Досі, з подачі Німеччини, для більшості країн ЄС діє легальний або фактична заборона на продаж в Україну не тільки нелетальної і летального озброєння, але й елементарних засобів захисту в умовах військової агресії.

3. З переговорного процесу вже вивели Високого представника ЄС по зовнішній політиці, а пряму пропозицію про входження Польщі та інших країн-сусідів України у переговорну групу відверто проігноровано.

4. Ведучи гібридну війну з рашизмом і захищаючи від агресії Путіна Європу, Україна, фактично, не отримала яких-небудь істотних фінансових компенсаторів або дотацій від країн ЄС. Досі ми навіть не отримали реструктуризації або списання боргів країни. Стає очевидним, що цей процес деякі кредитори так же «пов'язали» з бажанням нав'язати нам умови, вигідні Путіну.

5. Великобританія і США, як основні підписанти Будапештського Меморандуму про гарантії територіальної цілісності і суверенітету України у зв'язку з нашою відмовою від ядерної зброї, не беруть участі у переговорному процесі щодо зупинення російської агресії і відновлення територіальної цілісності України.

Україні потрібно максимально допомагати в її боротьбі, в тому числі шляхом зниження обсягу боргових зобов'язань і великих нових кредитів

Що повинні зробити українська влада і суспільство, щоб відстояти суверенітет та незалежність України:

Перше. Влада і суспільство повинні усвідомити, що Україна – парламентсько-президентська республіка, а значить, центр прийняття політичних рішень повинен бути переміщений у Верховну Раду України.

Президент не має права вирішувати з ким-небудь і поза вищим законодавчим органом України, якою повинна бути Конституція країни. За таких обставин українське суспільство повинне вимагати, щоб Верховна Рада приймала рішення, виходячи з українських національних інтересів та глобальних інтересів усього Європейського Союзу, а не з сепаратних домовленостей в рамках осі Москва-Берлін-Париж з приводу долі України.

Друга. 31 липня Верховна Рада повинна звернутися до ЄС із заявою, що Україна, як і раніше, готова захищати європейські цінності і європейські держави від російської загрози агресії, проте не може самотужки протистояти загрозі, що насувається на Європу. 

У зв'язку з цим, не будучи задоволеною ходом і результатами переговорного процесу в Мінську, Україна вимагає від ЄС негайно визначити склад переговорної групи по Україні, в яку треба включити: президента Євросоюзу, Високого представника у закордонних справах, представників всіх країн-сусідів України – членів ЄС, а також Великобританії, як держави-підписанта Будапештського меморандуму.

Зі свого боку, Верховна Рада повинна зажадати від президента, щоб до переговорної групи від України увійшли: президент України, голова Верховної Ради, міністр закордонних справ, секретар РНБО. В переговорах не мають права брати участі «представники» терористичних організацій, в тому числі і ДНР ЛНР.

Верховна Рада повинна прийняти рішення про неприпустимість участі в переговорному процесі Медведчука, який має найтісніші особисті зв'язки з Путіним, а також не гідний довіри в зв'язку з підтримкою «Українським вибором» окупації Криму, корупційними зв'язками і цинічною купівлею яхти вартістю 180 млн євро в період, коли Україна перебуває в стані гібридної війни.

Третє. Верховна Рада України повинна звернутися до підписантів Будапештського меморандуму з вимогою негайно почати переговори про укладення міжнародних договорів про заходи щодо забезпечення гарантій територіальної цілісності і суверенітету України, як країни, яка відмовилася від ядерної зброї.

У зв'язку з ініціативою Японії про загальну відмову щодо ядерної зброї Верховна Рада повинна звернутися до Японії з пропозицією виступити у підтримку нового Будапештського меморандуму і отримання Україною гарантій відновлення і захисту територіальної цілісності та суверенітету. Якщо Україну, яка першою відмовилася від ядерної зброї, буде кинуто наодинці з агресором, жодна країна в світі не погодиться добровільно відмовитися від ядерної зброї як засобу стримування.

Четверте. Верховна Рада повинна звернутися до МВФ, Світового банку і кредиторів із заявою, що Україна сьогодні перебуває у стані гібридної війни і захищає цивілізаційні цінності, а тому вимагає ексклюзивного підходу до вирішення завдання списання та реструктуризації зовнішніх боргів. Україні потрібно максимально допомагати в цій боротьбі, в тому числі шляхом зниження обсягу боргових зобов'язань і великих нових кредитів. Інакше втрати для всіх учасників процесу будуть набагато більшими, якщо ослаблена Україна не зможе зупинити агресора Путіна.

Україна зобов'язана показати світу, що вона відбулася як незалежна і суверенна держава. Українці не дозволять, щоб їх долю і їх Конституції визначали інші гравці, якими б сильними вони не були. Український прапор вже став в світі символом боротьби і перемоги суспільства над владою системи. І українське суспільство не допустить приниження України, з якого б боку воно не надходило.

Слідкуйте за самими останніми подіями в Україні в стрічці новин України


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.