Воєнні злочини Росії в Сирії

11 коментувати
На Путіна чекає страшний суд

Підтримую турецького прем'єра Ахмета Давутоглу, який сьогодні заявив, що Росія проводить етнічні чистки в північній Латакії. Я був там і можу сказати, що все виглядає саме так. Фізичному знищенню піддаються туркмани. Сирійські турки. Блакитний прапор із зіркою і півмісяцем - їх прапор. Етнічно це ті ж самі турки, тільки живуть у Сирії. І таких 3,5 мільйона, за їхніми власними підрахунками. Живуть вони в основному в прилеглих до Туреччини районах. Їх розділили, коли впала Османська імперія. Були створені нові держави, серед яких Сирія та Ірак. Кордони нарізали, немов дачні ділянки. Рівними лініями, особливо не вникаючи, хто де живе. Ось тоді турків і розділили. Як і курдів. Але це інша історія.

Повернемося до туркманів. Насправді відбувається страшна річ. Режим Асада оголосив їх терористами, Путін слідом назвав «посібниками терористів». І почав бомбити. Мільйони людей оголошені поза законом. Туркманів вбивають тільки за те, що вони туркмани. Терористи вони тільки тому, що не підтримують Башара Асада. І тому що вони суніти. У сирійськї власди зараз такий принцип: всі хто не з нами - проти нас. Не хочу кидатися такими словами як геноцид.

Відповідні висновки будуть зроблені міжнародним військовим трибуналом, який безумовно чекає на сирійський і російський режими. Але безперечно відбувається воєнний злочин. Гинуть тисячі ні в чому не винних людей. Путін немовби потішається. То з кораблів їх гасить, то з неба, тепер з підводних човнів. І все це під соусом боротьби з ІДІЛ. На цих знімках туркмани, з якими вдалося зустрітися на турецько-сирійському кордоні. Вони розповідають страшні речі. Вони бігли звідти, де немає спостерігачів і можливості хоч якось врятуватися. Дивує, що ООН боязко мовчить з цього приводу. На Путіна чекає страшний суд.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.