Після Сирії. Чи очікувати загострення в Донбасі?

4 коментувати
Сирійську голку доведеться чимось замінити

Путін вирішив вивести війська із Сирії. Чудово. Але чого ви радієте? Є навіть думка, що тепер рашатуристо заберуться з України. Впевнений: ситуація буде зворотною.

Навіть якщо згортання сирійського контингенту означає нездатність РФ забезпечити багатовекторну агресію, це не відбуватиметься на шкоду українському напряму. Він є ключовим і життєво важливим для кремлівського режиму.

В районі Авдіївки/Ясинуватої йде активне розгойдування бойової ситуації та планомірний зрив мирних домовленостей. Російські журналісти, які заполонили український передок, псевдоштурми, нові колони техніки – все це не просто так. Не хочу нагнітати, але очікую, що російські війська зараз помітно активізуються у нас на сході. А місцева сепаратня тільки і чекає команди з Москви. Війна - єдина умова збереження їхньої влади.

Російська людина давно звикла жити картинкою закордонного апокаліпсису. Сирійську голку доведеться чимось замінити. А все нове – це добре (хоча в цьому разі несильно) забуте старе.

Є багато країн, у яких Росія має інтерес. Вона може входити до них і виходити. Вводити і виводити. Але є одна, без якої РФ не може. Україна - мрія і страшний сон Путіна. Тож розслаблятися нам рано.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.