Пережити новорічну ніч. Листи з ЛНР

2 коментувати
Люди ходять пониклі, вата взагалі в шоці і чекає літа. Настрій у місті зовсім не святковий

Пишуть люди з Луганська та Алчевська. І, природно, просять не називати їхніх імен. Як на мене, дуже цікава інформація. Особливо з Луганська.

«Хочу розповісти про ситуацію з комуналкою в Луганську. Новий хіт. Добрі молодці з АК наперевіс ходять разом з контролерами і вибивають оплату за комунальні послуги. Ходять хаотично, несистематизованно, чим керуються при виборі будинку - незрозуміло.

Зараз, в основному, вибивають оплату за світло. А ось газ - просто відрізають. З блакитним паливом у Лугандонії все жорстко: не заплатив – перерізали трубу. А, враховуючи шалені борги у багатьох (обіцяли списати, але не списали), люди стурбовані пошуком дров і вугілля для обігріву осель.

Вода в Луганську по годинах і не кожен день, тому за оплату по воді особливо не турбують. Поки що. Такі у нас тут веселі справи.

Розмов про них зараз багато. Правда, пошепки. Люди ходять пониклі. Вата взагалі в шоці і чекає літа. Настрій у місті зовсім не святковий. Схоже, для багатьох новорічна ніч буде просто чергова ніч, яку треба якось пережити.

У Луганську добрі молодці з АК наперевіс вибивають оплату за комунальні послуги

P. S. Далеко не всі в Луганську підтримують ЛНР, багато хто чекають повернення України, просто бояться відкрито сказати про це».

«У нас в Алчевську з околиць міста стріляють з гаубиць в бік Брянки; на щастя, ніхто начебто не постраждав і звинуватити за звичкою українських солдатів не вийшло, тому самі сепари почали розповідати ваті, що вони збивали з гаубиць БПЛА. Так і живемо».

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.