"Обязаловка" в ДНР

0 коментувати
Зміна номерів телефонів - це найпотужніший чинник розриву зв'язків з Україною

Написала людина зі Сніжного. Про те, як змушують на місцевий мобільний зв'язок переходити.

В якості ілюстрації - фото повістки ДНР. Просто ось так вона виглядає. І чекає кожного, хто публічно виступає за Україну. Але, навіть незважаючи на гоніння (а можуть і просто вбити), таких з кожним днем все більше, пише моє джерело.

"Бюджетникам "рекомендовано" купити "Фенікс". Раніше норма становила один стартовий пакет на п'ять чоловік, а тепер усім, хто залежить від подачок. Невже в Україні немає фахівців, здатних "погасити" цю мобільну мережу?

Вчора о 15 годині був мітинг за виконання Мінських угод. Спека, народ ховався під деревами. "Обязаловка". Але жити немає на що, доводиться вити в зграї. Втішає одне - все більше людей, які тверезо оцінюють становище".

Від себе додам: зміна номерів телефонів - це найпотужніший чинник розриву зв'язків з Україною. Найпотужніший.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.