Наша збірна – найслабша на Євро-2016

8 коментувати
Футбол - командний вид спорту, тому не важливо, які у вас гонорари. Важливо, що ви являєте собою разом

З такою грою нічого було навіть їхати. Ми програли команді, в якої один без клубу, другий - колишній листоноша, третій до 25 грав у регбі. Північній Ірландії програли! Навіть не Ірландії. Бестів в північній частині зеленого острова давно немає. Але є інше – команда. Чого немає у нас. У нас - набір мільйонерів. Нероб, з погаслим поглядом. Вони не билися за свій прапор. Відбували номер. Наприкінці трохи забігали. На автоматі. А взагалі – позорисько.

Але чи варто було чекати іншого? Коли колектив ділиться на київських і донецьких, коли Ярмоленко і Степаненко готові задушити один одного, Селезньова «прощають» і беруть в останній момент, а 37-річний Шевчук, який явно здав чомусь безальтернативний на лівому фланзі? І справа навіть не в тому, що не взяли Гусєва, який завжди грає в команді і завжди біжить. Справа в тому, що немає команди!

Шкода, але наша збірна - найслабша на цьому турнірі. Навіть ісландці вирвали нічию у грізних португальців. Угорці свій матч взагалі виграли. А албанців французи дотиснули тільки на 90-й хвилині, тому що ті билися до кінця. Про Уельс взагалі мовчу. Красені. Футбол - командний вид спорту, тому не важливо, які у вас гонорари. Важливо, що ви являєте собою разом - на полі і в роздягальні.

У мене є тренер Антон, з яким я займаюся у спортзалі. Він мені не раз розповідав про хлопців, які за власний рахунок їздять «на Європу», «на світ» з важкої атлетики. За власний рахунок. І б'ються. І привозять медалі. Але їх ніхто не знає! А наші тенісистки, плавці? Футболісти – пестуни долі. Їм пощастило, що в їхній спорт закохані мільйони. І олігархи. Але футболістів це не робить сильнішими. І нам з вами доводиться співпереживати посередностям. Просто тому, що ми любимо футбол.

У нас - набір мільйонерів. Нероб, з погаслим поглядом. Вони не билися за свій прапор

Футбольний світ суркісів, ахметових і коломойських розбещує. Такого олігархату в футболі немає ніде в Європі. Навіть в Росії! Там половиною клубів Прем'єр-ліги володіють муніципалітети і держструктури. А у нас клуби – іграшки великих дядьків. Як наслідок - необґрунтовані зарплати. Тому наші футболісти в нормальні чемпіонати не їдуть. Там платять менше. Таким слабакам, як вони.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.