Мутна історія Дейдея

3 коментувати
Поспілкувався з хлопцями з Авдіївки з приводу Дейдея

З військовими, добровольцями, правоохоронцями. За сумою думок - історія мутна, як і все, що зараз оточує особистість цього депутата.

Обстрілів дійсно в той період часу не було. Очевидці події навідріз мовчать. Слідству досі невідомо місце події. Який сенс тримати його в таємниці?

Справу порушено за фактом. Автоматично швидка повідомляє в поліцію про всі випадки такого роду. Не хочу розвивати версію невдалого інсценування. Ким треба бути, щоб розіграти подібне.

Не виключаю іншого.

Побутовий характер проникаючого ушкодження Дейдея. Таке відбувається досить часто. А списується на бойові. Тоді нікому не треба ні за що відповідати.

Тільки за останню добу в тій самій Авдіївці одні бійці потрапили в ДТП на "копійці". Іншого у військовій формі знайшли зарізаним - особу поки що не встановили.

Буває, що й свої в своїх стріляють, а списується все знову ж на ворога. Раджу народному обранцеві самому розповісти, як і що було насправді.

І тоді не доведеться висувати версії, згадувати про "колчаківські фронти". А Дейдею не доведеться звинувачувати всіх навколо у втручанні в його життя.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.