Кораблі РФ у Туреччині пристануть на якір

0 коментувати
Росія і Туреччина, можливо, на порозі чергового скандалу

За інформацією впливової турецької газети «Хабер Турк», в різних портах Туреччині затримано 27 російських торгових суден. Видання, посилаючись на свої джерела, пише, що затримання відбулося у відповідь на дії РФ, яка нібито зупинила вісім кораблів під турецькими прапорами на території російських портів. І нібито на борту одного з затриманих у Росії суховантажів Mahmut Saka інспектори портконтроля навмисне вивели з ладу обладнання, щоб створити об'єктивну причину для затримання.

Цю інформацію вранці дав телеканал Дощ. Але ближче до вечора з'явилося спростування посольства Росії в Туреччині.

Проте мої джерела повідомляють, що як мінімум кілька російських кораблів все ж були затримані в порту міста Самсун. Це не арешт - їх піддали ретельному огляду. Реакція Туреччини на дії Росії, яка, нагадаю, відразу після того як був збитий бомбардувальник Су-24, стала скрупульозно перевіряти фури з товаром, ввезені з Туреччини.

Росії ще дуже відгукнеться безапеляційний наїзд на турків за цілком правомірні дії щодо порушників кордону. Останні три тижні Анкара намагалася пом'якшити градус протистояння. Але тепер і словом і ділом дає зрозуміти Москві - не хочете миру, готуйтеся до війни. Поки до торгової. Росія дограється.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.