Картинки з життя блокадного Криму

3 коментувати
Для окупованого півострова настали похмурі часи

Мені тут з Криму, ясна річ, пишуть. І ті, хто підтримує Україну, і ті, хто не дуже. Але тяжко всім. Похмурі часи настали. Ось кілька картинок з життя "блокадної".

“Світло по селах практично не дають. У Джанкої з електричкою краще всіх в Криму, оскільки в місті багато військ і служб ФСБ, кордони, митниця та іже з ними. В Севастополі і Судаку - взагалі ж...па. На птахофабриках всі кури повиздихали, працівників виганяють у відпустку за свій рахунок. Генератори, як кажуть, вже в деяких магазинах сьогодні не працюють, хоча вчора ще працювали. А у кого є генератор, так не можна купити бензину".

“У школах оголосили канікули. Весь минулий тиждень відпочивали, цього - уроки будуть по 20 хвилин. Деякі села не бачать світла по чотири дні. І там, де газу немає, готують на багатті".

“Щось ми зі світлом сьогодні... довго вже. Зі зв'язком великі перебої. Мобільний взагалі не працює, стаціонарний – розряджений".

“У Феодосії електрику дають на дві години на добу. Газ відключили зовсім. Черга за буржуйками і мобільними роутерами".

"Магазини почали вичищати від турецьких товарів".

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.