Як святкували дев'яте травня в ЛНР

0 коментувати
Все було скромно: ні бронетехніки, ні іноземних гостей з усіх кінців світу, тільки парад новороссів з незрозумілими медалями

Інформація від мого послідовувача з Алчевська.

"Травневі свята у нас пройшли напрочуд тихо: крім п'яних бійок і чвар, чий дід найбільш ветеран, пригод не було. Початок травня, для більшості жителів взагалі почався тверезо і сумно, через те, що заводи та ЛНР затримали зарплати, але потім її дали і народ повеселішав.

Здивувала мала кількість колорадських стрічок, навіть на дев'яте травня. Минулого року їх було більше, не кажучи вже про 2014, коли вони були на кожному розі. Все було скромно порівняно з минулим роком: ні бронетехніки, ні іноземних гостей з усіх кінців світу, тільки парад новороссів з незрозумілими медалями, з імперськими, радянськими, новороськими, козацькими прапорами, які можна знайти в інтернеті, автопробіг ополченців і співчуваючих, військові пісні місцевих талантів і слабкий салют, який на більшості весіль краще.

Але після 9-го ополчення почало ганяти техніку, отримало підкріплення добровольців з Росії і з подвоєною силою полізло в напрямку Луганське-Світлодарськ, де поки відгрібають, отримуючи поранених і вбитих. Нещодавно наше ГРУ розтиражувало, що до нас прибув підрозділ Національної гвардії РФ, що складається з чеченців, але я за ці дні ніякого збільшення кавказців в місті не побачив. Хоча кілька чеченців серед ополчення є постійно, їх одиниці, і вони мало мають відношення до армії, у нас в основному з Росії приїжджають вічно п'яні і молоді козаки, а також любителі легкої наживи зі всього СНД".

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.