Бабівщина в армії

1 коментувати
Більш бувалі або знайомі з системою ще на етапі реєстрації починають збивати навколо себе зграйку слабохарактерних дівчат

Моя знайома вирішила піти в армію. Сміливе рішення, яке мене захопило, враховуючи, що дівчина вельми приваблива та успішна. Її польові нотатки дуже цікаві. Такий погляд зі сторони, та ще і жіночий. Публікую з дозволу автора.

"Починаю не з теми "мотивація тих, хто йде в армію за контрактом", а з більш цікавого моменту. Кодова назва - "бабовщина в армії". Збираючись в "учебку", я за день до від'їзду сиділа в кафе з подругою. Говорили про відоме поняття в армії дідівщина" але, позаяк збиралася в жіночу роту, вона заспокоїла, що це атавізм, що залишився далеко і надовго позаду. Тим більше, що серед жінок. «Бабівщина» виключена, мовляв.

А от і ні! Люди - звірі, а потрапляючи в периметр з закритим простором починають втрачати людську подобу або, навпаки, знімають маску, яку носили в соціумі, і стають самі собою.

Так, бабівщина починається з найпершого дня: більш бувалі або знайомі з системою ще на етапі реєстрації починають збивати поруч з собою зграйку слабохарактерних дівчат або проявляють уявну турботу. Після цього та,що претендує на роль «баби» входить у контакти з усіма, хто в "темі" чи знає і вирішує питання по службі.

Зграйка збільшується по мірі проходження етапів реєстрації, тому що потім ті, хто ходить інстанціями купкою, як правило, потрапляють в одну роту, а потім і у взвод. Найперше завдання - більше людей, більше впливу. Далі «баба», використовуючи мову та інші хитрощі, входить в довіру до керівництва, відповідального за побут і життя цієї зграйки, адже вибираються «старші блоку», а їх кілька.

Методи різні - від бійок до стукацтва керівництву

Наступна задача - якщо є інші «старші блоків», поширити свій вплив і на них. Методи і способи одержання бажаного – повні інтриг і примітивні, бабські. Попліткувати, підставити, подавши керівництву неправильне сприйняття ситуації. Це необхідно для зміцнення своєї ролі та позиції, розширення сфери впливу. Дівчаткам з «зграйки» фанаток «баби» вирішують дрібні побутові питання; створюється видимість уявної турботи.

Після цього починається чистка зграї яка вже склалася, щоб відсіяти зайвих чи інших претенденток на лідерство. Методи різні - від бійок до стукацтва керівництву. Тут всі методи підходящі.

У нашому випадку приклад - під керівництвом «баби» у віці трохи за 40 було зацьковано 19-річну дівчинку зі зграї тільки за те, що вона двічі ходила у звільнення, а деякі - жодного разу. Природно, вона не приносила пляшки, ласощі та сигарети старшій. За це вона почала піддаватися стадному приниженню, приколам, глузуванням і непристойним вигукам. Верх цинізму - ні, не побити, бо синяки почали у дівчаток прекрасної статі перевіряти. Дівчинці просто пофарбували синьою фарбою всю спину форми. А вона одна. І за втрату-псування майна належить заплатити близько 5 тисяч грн. Ось так ламається психіка. Або з нами, або проти нас. 40 - річна баба з обличчям пропитої обозної повії торжествує! Перемога над 19-річною дурепою, яка вперше відірвалася від маминої спідниці. Так, варто відзначити: рот багато, а всі «баби», як із скриньки - однакові. Чорні, мужикуваті, хто виховує дитину, хто одна. Незадоволені в особистому плані. Далі буде. Йду влаштовуватися".

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.