Битва за Бахмут — промовистий приклад. У чому головна слабкість Росії

2 грудня 2022, 10:37
Ексклюзив NV

Численні спроби армії РФ захопити місто, яке не має стратегічного значення, доводить, чому Путін не зможе протистояти НАТО

Бахмут — місто з населенням 70 000 осіб у Донецькій області України, де розгортаються одні з найзапекліших боїв за всю війну. З початку серпня цього року російські сили не можуть його захопити, попри десятки щоденних атак.

Відео дня

Стратегічного значення місто, здавалося б, не має, але Володимир Путін, як і раніше, уважає його за головний пріоритет. І, дивлячись на Бахмут на карті, легко зрозуміти, чому він не має стратегічної цінності. Він не розташований поряд із будь-якими великими водними шляхами, не має виробничої бази і не здійснює якусь іншу велику економічну діяльність. Це глушина, яка не має реального значення. Він міститься майже на півдорозі між стратегічно важливими містами Донецьком і Луганськом, але його захоплення аж ніяк не стане вирішальним фактором.

Як же так вийшло, що донкіхотські спроби Росії захопити це нічим не примітне місто пояснюють, чому вона не може протистояти НАТО?

Показати ще новини
Радіо NV
X