Більше пекла. Як "русский мир" править бал у Москві

12 вересня 2018, 14:17
5355
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Те, що відбувається в Росії, безумовно прекрасно. Особливо, якщо дивитися на це збоку

Глава Росгвардіі, це така собі національна гвардія по-російськи, вийшов в ефір і мовою підворіття пообіцяв «зробити відбивну» з Навального, якщо той посміє і далі розслідувати корупцію цього самого гопника. При цьому гопник схожий на невдалого клона Путіна, що, напевно, додає йому балів у московській ієрархії. З огляду на те, що гопник одночасно був охоронцем Путіна і другом тамбовських, до того ж таким другом, що навіть на похорон авторитетного товариша прийти не побоявся, то він може і відбивну зробити, і корупцією продовжити займатися. Он навіть Скрипаля хотіли вбити, попутно відправивши на той світ наркоманку з Лондона, не за те, що він зрадник Батьківщини, а за те, що допомагав розслідувати цих самих тамбовських в Іспанії. Так що гопник може і виконати обіцянку.

Та вже й не важливо. Важливо, що це вважається нормальним. Коли у тебе гопник відповідає за силове відомство вищого рівня і напевно входить до близького кола до Путіна. В Україні багато проблем зі слабкими інститутами і корупцією, але уявити подібне вже неможливо. Хоча за часів Януковича могло зійти з рук, але тепер суспільство не дозволить Авакову або його посіпакам так спілкуватися. Щоправда, суспільство поки дозволяє Авакову і його посіпакам торгувати рюкзаками для національної гвардії і потім зливати справи про їхню корупцію, але, по-перше, уявити справи проти гопника з Росгвардіі або його сина неможливо апріорі, а по-друге, зливають справи через Холодницького і суди все-таки сором'язливо і нишком. Так що "русский мир" поступово вивітрюється з України. І поки в Україні поєднується одночасно і високий рівень корупції і прозорість. Довго поєднуватися вони не зможуть. Хтось має перемогти. І нам треба зробити все, щоб "русский мир", а корупція – це його обов'язкова скрепа, остаточно програв.

Гопники повинні вичавити гарвардських хлопчиків

Але "русский мир" продовжує правити бал у Москві. З його хамством, насильством і скріпами. Причому повне враження, що він же заодно, цей гопник Путіна, щоб два рази не вставати, і писав відповідь-аналіз про те, що американці просвердлили їм дірку в космічному кораблі. Якраз його інтелектуальний рівень. І заодно він же придумав ідею, що Захарченка вбив хтось з ІД, якого найняли СБУ і Правий сектор (50 на 50, чи що?). Шкода, тут про американців забули. Колективний гопник. Інтелектуальна деградація, притаманна радянській еліті. Помножена на те, що в радянській еліті були не гопники, а просто старі партійні функціонери, які вміють тільки лизати зади і бухати.

Таке розкладання на руку Україні. Більше пекла. Більше пекла у твого ворога – краще тобі. Тим більше, наше протистояння з Росією на поточному етапі – це протистояння економік. Чия економіка витримає довше. Найприкріше, що всі ці гопники при владі в Росії поки вдало поєднуються з хорошим менеджментом в економіці. А це дає можливість гопникам продовжувати в тому ж дусі. І головне питання – до яких пір? Коли вони зірвуться. Адже поки поєднуються разом два абсолютно різні світи. Гарвардські хлопчики і гопники. Гарвардські хлопчики добре вивчили уроки криз, які завалили СРСР, потім били по Росії, а тепер ведуть зразкову економічну політику. Настільки зразкову, наскільки тобі дозволяють гопники, які нариваються раз по раз на санкції і лякають інвесторів і кредиторів. Відтік капіталу в Росії в цьому році зріс у 3 рази, але резерви Центробанку все одно продовжують зростати. Гопники поки не можуть завдати тотального збитку економіці. А нас цікавить саме тотальний збиток економіки. Україна не поверне собі Донбас і Крим доти, доки Росія не опиниться в розрусі.

Радянський Союз не зміг утримувати силою Польщу і Чехію, Румунію і Угорщину саме тому, що застосування ним сили було неможливим, адже він потребував західних кредитів. Гроші закінчились. І Україна дуже швидко звільнить Донбас, а всі Пушиліни втечуть протягом двох годин, якщо Росія знову приповзе на колінах за грошима. І тільки тоді, коли Росія знову приповзе за кредитом МВФ, ми зможемо думати про повернення Криму. І поки саме російські економісти, менеджмент Центробанку РФ і міністерства фінансів є силами, які утримують у російських руках Крим і Донбас. І найсмішніше, що відбирали Крим і Донбас гопники, чиї дії не підтримувалися гарвардськими хлопчиками. І тому нам треба більше Золотова, більше Кадирових, більше Скрипалів. Гопники повинні вичавити гарвардських хлопчиків. І тільки тоді ми повернемо Донбас і Крим. Даєш більше пекла.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

 

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Вчора, 18:28

article_img
Професія - смерть. Історії людей, чия робота пов'язана з померлими - репортаж НВ
Компанії/Ринки

Вчора, 15:19

article_img
Газпром-Нафтогаз. Що чекає на російсько-український газовий контракт
IT-індустрія

Вчора, 20:00

article_img
Все буде Huawei. Китайська компанія відповідає на звинувачення Заходу