Російські війська на українському кордоні. Як діяти Америці

15 коментувати
Ми можемо протистояти російській агресії в Україні в політичній, економічній і військовій сферах, і не відмовлятися від взаємодії в інших аспектах

Росія нарощує кількість військ на кордоні з Україною, а також направляє на Донбас, солдатів, обладнання та агентів спецслужб. Крим досі окупований. Велика частина світу справедливо назвала ці дії незаконними і неприпустимими. Чимало держав ввели економічні санкції проти російських чиновників, причетних до цих протиправних дій. Ці санкції будуть зберігатися, поки війська РФ знаходяться на Донбасі, а ситуація в Криму не вирішиться до повного задоволення України.

На додачу до стягання сил на кордоні і в Донбас, російські війська, за деякими даними, готують провокацію, маскуючи свої танки під українські. Таким чином, вони могли б «напасти» на російсько-сепаратистські сили і тим самим спровокувати повномасштабне вторгнення російської армії в Україну. Є й інші дані про придумані Росією «звірства», нібито скоєні українськими військовими щодо священиків РПЦ. Захід не повинен піддаватися на цю брехню. Спостережна місія ОБСЄ повинна уважно стежити за можливістю таких провокацій, особливо протягом найближчих двох місяців. Будь-які прояви російської агресії в Україні повинні супроводжуватися посиленням санкцій Заходу, які погіршать становище російської економіки, і збільшенням військової підтримки Україні, що допоможе їй продовжити чинити опір російському вторгненню. Українці показали, що будуть битися. Ми повинні допомогти їм у цьому.

Росіяни також намагаються перетворити Україну на нейтральну державу за допомогою продавлювання конституційних змін, які дали б сепаратистським регіонам право контролювати рішення, які Україна приймає у сфері зовнішньої політики та політики в сфері безпеки. Україна, як і кожна суверенна держава, має право визначати, яким чином буде змінювати свою Конституцію і проводити децентралізацію. У Росії в цих питаннях не повинно бути права голосу.

Росіяни намагаються перетворити Україну на нейтральну державу за допомогою продавлювання "своїх" конституційних змін

При цьому Захід не повинен відмовлятися від допомоги Росії у питанні розв'язання гуманітарної і політичної кризи в Сирії. Підтримка РФ режиму Асада – одна з причин того, що гуманітарна катастрофа в Сирії тривала так довго. Якщо росіяни готові працювати над пошуком політичного вирішення цієї проблеми, Захід повинен підтримати їх у цьому. Також слід вітати ті зусилля, які РФ доклала для укладення угоди з Іраном. У разі створення ядерної бомби Іран міг би стати загрозою і для Росії, і для всього світу.

Ми цілком можемо протистояти російській агресії в Україні в політичній, економічній і військовій сферах, і при цьому не відмовлятись від взаємодії в інших аспектах, значущих для міжнародної безпеки. Навіть під час Холодної війни США підтримували дипломатичні відносини з СРСР. Незважаючи на вторгнення до Угорщини і Чехословаччини, СРСР, принаймні, визнавав міжнародні договори, стандарти, зобов'язання та встановлені після Другої світової кордони. Анексія Криму демонструє, що нинішній російський уряд ці стандарти визнавати відмовляється. Тим не менш, вести справи з Кремлем потрібно – але без ілюзій, з відкритими очима. Американський фахівець, якій доручено займатися цим питанням, відповідає цим вимогам. Ті, хто сумніваються в її силі волі або відданості Україні, просто не знають її. Я знаю, і я в ній не сумніваюся.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.