Як змінить Європу сирійська криза

3 коментувати
І чому квоти по прийому біженців для кожної з країн ЄС – не кращий варіант

Розподіл тягаря біженців всередині країн Європейського союзу – питання, яке потребує ще не одного обговорення. Під час переговорів всередині ЄС буде вирішуватися питання, за якою схемою відбуватиметься цей розподіл: будуть визначені квоти для кожної з країн у відповідності з її розмірами та можливостями, або деяким з них нададуть можливість замість отримання квот взяти участь у вирішенні проблеми фінансово.

Я не очікую швидкого прийняття рішення по кризі біженців; вважаю, пошук консенсусу, на який погодяться всі, займе якийсь час.

Підсумковий варіант, швидше за все, не буде однозначним: зараз навантаження, яке несуть країни-члени ЄС, значно різниться, адже кількість біженців, які вже дісталися до Європи, в цих країнах варіюється, і дуже сильно.

Квоти могли б здатися гарним рішенням, але мене турбує одна проблема, пов'язана з їх впровадженням: справа в тому, що часто біженці хочуть вирушити в конкретну країну, оскільки саме там живуть їхні друзі або родичі. Тому краще за все, мабуть, підійде змішана система. Виділення чітких квот для кожної країни може виявитися не надто ефективним механізмом.

Часто біженці хочуть вирушити в конкретну країну, де живуть їхні друзі або родичі

Я б дуже хотів, щоб сирійська криза розв'язалася вже завтра. Але, на жаль, всі ми розуміємо, що цього не станеться так скоро. Боюся, конфлікт в Сирії, хоча його інтенсивність та форма вираження можуть змінюватися час від часу, залишиться нашою проблемою ще довго.

Окрім того, Сирія – не єдине джерело біженців. Лівійський конфлікт також вносить свою лепту в те, що зараз у Європі називають «кризою мігрантів». У найближчі роки ні біженці, ні проблеми, які змушують їх шукати притулку в Європі, нікуди не дінуться. Цю сумну реальність нам необхідно усвідомити і навчитися жити з нею.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.