Чи визнає ЄС російські вибори в Криму

3 коментувати
Чи визнає ЄС російські вибори в Криму
Все, що робить РФ на території півострова, є незаконним

Будь-які дії Росії щодо здійснення влади на території Криму, на мою думку, незаконні. Відповідно, є незаконними і вибори в Державну Думу, що відбулися цими днями. Крим – це територія України, і російські вибори це не змінять.

Ми ніколи не були в захваті від того рівня, на якому проходять вибори в Росії. Думаю, Європа скаже своє слово, зокрема, підкреслить, що останні вибори в Держдуму не відповідають тим демократичним стандартам, яких ми прагнемо.

Щодо України, то вона може звертатися з заявами в різні міжнародні та європейські організації. Однак у відповідь на це Європейський Союз, найімовірніше, лише повторить ключовий принцип своєї політики щодо Криму: ніщо з того, що робить Росія на території півострова, не є законним. Голосування до Держдуми настільки ж незаконне, наскільки інші незаконні дії російської влади в Криму. Підтвердженням цьому служить продовження санкції ЄС щодо тих російських політиків, які відповідальні за кримську політику.

Головні напрямки політики Європейського Союзу щодо Росії на сьогодні – це підтримання санкцій і просування діалогу в рамках Мінських угод. Раніше ми намагалися підтримувати політичну еволюцію в Росії, проте з часом це робити дедалі складніше: країна стає все більш закритою, ускладнюється обстановка між європейськими та російськими суспільствами.

Донбас стає тягарем для Москви

Не думаю, що в найближчому майбутньому зовнішня політика РФ зміниться на краще, проте вірю, що в більш тривалій перспективі це можливо. Донбас, на мою думку, стає для них тягарем. Здається, вони не знають, як позбутися проблеми, яку самі ж і створили, не втративши при цьому обличчя.

Росія все ще може стати на шлях більш відкритого суспільства. Це, безумовно, європейська країна, хоча й має тривалішу історію центристської традиції. Росії знадобиться більше часу, щоб стати на шлях відкритості. Зокрема, важливу роль матиме успіх України на цьому шляху.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.