Безвіз. Надто дорого ми за нього заплатили

12 травня 2017, 11:31
5988
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Результати не з'являться вже завтра, але процес пішов

Про безвіз. Ми надто дорого за нього заплатили, як і за свою свободу обирати гідність. Небесна сотня, тисячі загиблих на Сході. Волонтери та армія дали нам шанс виконати вимоги ЄС і отримати довгоочікуваний безвіз. Але пам'ятаймо уроки історії.

Після Помаранчевої революції при наявності політичної волі, а не чвар в таборі помаранчевих, тодішній влади безвіз вдалося б отримати значно швидше і може б уникнути приходу до влади Януковича.

А тепер чому безвізовий режим насправді дуже важливий для України. Свобода пересування – це одна з базових свобод людини, а для українців можливість вільного пересування в межах всієї Європи – це капітал для майбутнього, реальна можливість посилення міжлюдських контактів.

Безвізовий режим стане хорошим сигналом для зарубіжного капіталу, оскільки Європейський Союз цим визнає певний рівень стабільності і безпеки в країні. Це якісно покращить ділові зв'язки українського бізнесу (в тому числі й малого) з західними партнерами і зробить привабливішим інвестиційний клімат у країні. Отримання безвізового режиму стане спільною перемогою України та ЄС.

Безвізовий режим стане хорошим сигналом для зарубіжного капіталу

Актуальність питання безвізового режиму для українців розбиває всі аргументи людей, які стверджують, що безвіз не актуальний, оскільки більшість українців не мають фінансової можливості їздити в ЄС. Насправді, саме бюрократичні перепони заважають багатьом українцям відвідувати Європу, яка зовсім поруч. Фінансова ситуація – явище, що постійно змінюється і цьому, в тому числі, сприятиме зняття бюрократичних бар’єрів.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 13:13

thumb img
Комік, Рейган, Квартал. Чи законна трансляція програм з Володимиром Зеленським у "день тиші"
LOL

Вчора, 20:32

thumb img
"Подобрать терпець". Зеленський дав журналісту НВ дивну пораду
Travel

Вчора, 21:20

thumb img
І цілого світу замало. П'ять топ-менеджерів розповідають про свої найкращі поїздки