Велика геополітична гра

0 коментувати

Оцінюючи саміт G7 у Квебеці, треба пам’ятати, що є речі стратегічні, а є тактичні

Так, між представниками західного світу є розбіжності. Та переконаний, що оцінювати ситуацію треба стримано і з розумінням того, чому так відбувається. Кілька моментів:

  1. Все сказане в рамках саміту Великої сімки щодо України залишається незмінним: сумнівів у тому, що держави G7 підтримують суверенітет нашої держави – немає.
  2. Тактика дій США – це велика гра. Тому на цьому фоні розміреність Європи явно контрастує із темпераментом нинішньої політики Сполучених Штатів.
  3. Саміт G7 показав, що між Європою і США є розбіжності, які стосуються суті існування світового порядку. США – це бізнес-модель, Європа – політична модель.

    Сумнівів у тому, що держави G7 підтримують суверенітет нашої держави – немаєУ країнах західного світу зараз відбуваються процеси, які б я назвав національною консервацією, або визначенням власної ідеології. Кожен учасник Великої сімки шукає себе у новому світі.
  4. І на Європу, і на США впливає незавершеність дій та рішень щодо агресивної політики Росії. Це одна із причин того, що вони конфліктують між собою в оцінках ситуації.

А загалом, оцінюючи саміт у Квебеці, треба також пам’ятати, що є речі стратегічні, а є тактичні. Тактичним на сьогодні вважаю переговорний процес із Північною Кореєю, який вимагає оперативних і злагоджених дій з боку США та союзників. Відтак, наразі закликаю до стриманості в оцінці ситуації про серйозний розкол у західному світі.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

 

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.