Шахова партія Трампа

3 коментувати

І будемо говорити прямо – це гра Америки за європейський капітал. І Росія наразі заважає

Трамп затіяв нову шахову партію. Різко, гостро, яскраво. Він критикує Німеччину за співпрацю з Росією, вимагає у ФРН збільшити фінансування НАТО, а насправді робить все, щоби збільшити вплив Америки у Європі.

Заява Трампа – це насправді історія зовсім не про Німеччину, Росію, «Північний потік-2» чи НАТО. Президент США у притаманній тільки йому манері використовує світову кон’юнктуру для досягнення проамериканських цілей. Його підхід – виключно американоцентричний.

І будемо говорити прямо – це гра Америки за європейський капітал. Росія через домовленості з Німеччиною наразі йому у цьому заважає. «Північний потік-2», зокрема, перекриває угоди про постачання скрапленого газу з США в країни Європи. Він також закриває можливість поставок газу з Саудівської Аравії, яку на це теж штовхнули США.

Україні варто скористатися інтересами Америки It's just business. В кінці кінців все буде вимірюватися сумою прибутків тих, хто закріпить за собою енергетичний ринок Європи.

Позиція Трампа мені насправді імпонує. Хоча і зрозуміло, що він це робить напередодні виборів до Конгресу, які відбудуться у листопаді цього року.

І важливий висновок. Упустити свій шанс в цій ситуації Україна не може. Нашій державі зараз, як ніколи, треба скористатися інтересами Америки. І зіграти в цьому процесі власну роль. 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Україна 2020. Економіка

Не пропустіть! 18 жовтня, відбудеться лекція НВ «Економіка 2020». Новий курс чи старі реформи? Приватизація чи відкати? Долар по 8 чи 50? Зростання чи дефолт? Спікери: Андрій Коболєв, Віктор Пинзеник, Оксана Маркарова, Ольга Гуцал.

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.