Навіщо з’явилася Малоросія?

10 коментувати
Роман Безсмертний: Це стало основним змістом розмов в усіх підгрупах в Мінську
Фото: ЕРА

Роман Безсмертний: Це стало основним змістом розмов в усіх підгрупах в Мінську

Замість того, щоб розглядати ключові теми – припинення обстрілів та звільнення полонених – всі говорять незрозуміло про що

18 липня ватажок бойовиків так званої ДНР Олександр Захарченко заявив про заснування нової держави "Малоросія" зі столицею в Донецьку

Сильні держави і сильні суспільства взагалі такі речі не коментують, тому що це інформаційна диверсія, яка спричиняє корекцію інформаційного поля. Бо справді, якщо проаналізувати ситуацію до вчора, то основним інформаційним контентом було вшанування пам’яті жертв Малазійського лайнера, речі, пов’язані з арештом чергового російського офіцера, який "заблукав" на території України. Але вчора всі інформаційні агентства обговорювали вже заяву невідомо кого.

Я радив би українським представникам взагалі не реагувати на цю тему

Більше того, сьогодні вже стало відомо, що це стало основним змістом розмов в усіх підгрупах в Мінську. У результаті замість того, щоб розглядати ключові теми – припинення обстрілів та звільнення полонених, вже не кажучи про виконання протоколів з розмінування, говорять незрозуміло про що. У даному випадку це ті речі, які не заслуговують на коментарі. Я радив би українським представникам взагалі не реагувати на цю тему.

Насправді, це – болить. Коли пам’ять про сім’ї, дітей, які загинули у терористичній атаці, виконаній по команді з Кремля, що спрямував ракету у цивільний літак, ми говоримо про чорт знає що.

Сьогодні вже явно випрацьовується альтернатива Мінському процесу. Далі треба буде корегувати і Мінський процес, і створювати формальну базу. Рішення лежать у площині можливого діалогу щодо територіальної передислокації, і в конфігурації нового переговорного процесу, зміні підходів його ведення, зміні змісту власне домовленостей, тому що деякі з них на сьогодні вже застарілі и навіть небезпечні і для України, і для Європи. 


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.