Україна показала свої зуби в Криму. І це лише початок

54 коментувати
Чому злякалося російське керівництво

Москва кричить про те, що Київ збирається проводити обстріл Автономної Республіки Крим. Що ж так налякало російське керівництво? Істерична реакція міністерства оборони РФ у зв'язку із запланованими Україною на 1-2 грудня стрільбами в районі Автономної Республіки Крим прораховувалася Радою національної безпеки і оборони України ще кілька місяців тому. Нагадаю, що 24 листопада 2016 року Україна видала НОТАМ (авіаційне повідомлення) про активування небезпечних зон в повітряному просторі у зв'язку з планованими 1 і 2 грудня 2016 року ракетними стрільбами.

Перша небезпечна зона встановлюється 1 і 2 грудня 2016 року зі 08:00 до 18:00 за київським часом на всіх висотах із захопленням повітряного простору над відкритим морем в зоні Сімферопольського районного центру Автономної Республіки Крим.

Друга небезпечна зона встановлюється 1 грудня 2016 року зі 11:30 до 13:30 за київським часом і 2 грудня 2016 року з 10:00 до 14:00 за київським часом на всіх висотах із захопленням повітряного простору над відкритим морем в зоні Сімферопольського районного центру, а також із заходом в повітряний простір над АРК з максимальним заглибленням на 12 км.

Людською мовою, Україна попередила РФ про проведення ракетних стрільб над українською територією, тимчасово окупованою Росією. Чи має Україна право проводити військові навчання на своїй суверенній території? Безумовно, так.

Чи має Україна право проводити військові навчання на своїй суверенній території? Безумовно, так

Секретар РНБО Олександр Турчинов чітко відповів на претензії російського МО: "Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань в «суверенному повітряному просторі Російської Федерації», позбавлена здорового глузду". Турчинов також звернувся з проханням до російської влади "не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями". Те, що Москву добре "бомбонуло" від новини про військові навчання на кордоні з тимчасово окупованою АРК, стало зрозуміло після погрози збивати українські ракети, а також нанести удари по самим пусковим установкам.

Україна завжди буде відстоювати принцип своєї територіальної цілісності і непорушності кордонів. Поки ми обмежувалися дипломатичним тиском, санкціями і судовими позовами. Нарешті Україна показала свої зуби в Криму. І це лише початок.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.