Удар Блаттера по Путіну. Де тепер пройде ЧС-2018

18 коментувати
Президент ФІФА визнав наявність змови, згідно з якою чемпіонат світу 2018 року відходив Росії, а 2022 – Катару

Чемпіонату світу в Росії в 2018 році не буде, все вже давно вирішено. Та й який чемпіонат? До того моменту вже може не залишитися самої Росії.

Заява Зеппа Блаттера стосовно того, що існував якийсь глобальний договірняк, згідно з яким чемпіонат світу 2018 року відходив Росії, а 2022 – Катару, є підтвердженням того, що США міцно взялися за тимчасово відстороненого від посади президента ФІФА.

Як відомо, до цього було заарештовано кілька функціонерів ФІФА за звинуваченнями в корупції, в тому числі пов'язаної з передачею права на проведення чемпіонатів світу Росією та Катаром.

Блаттер намагається захиститися, стверджуючи, що саме він був прихильником того, щоб віддати чемпіонат американцям, але втручання Мішеля Платіні, на якого натиснув Ніколя Саркозі, цьому завадило. Тим самим він намагається максимально відбілити себе в очах американців.

Крім того, те, що Блаттер звинувачує в корупції саме Платіні, зроблено для того, щоб зменшити підтримку Платіні як можливого нового президента ФІФА. Як відомо, саме у Мішеля Платіні найбільше шансів обійняти цей пост.

Чемпіонат світу-2018 можуть віддати американцям

Цією заявою завдано удару не тільки по Путіну, але і його найближчому другові, Ніколя Саркозі, якого Блаттер прямо звинуватив у тому, що Катар в обмін на голоси Франції та інших країн, які приніс Мішель Платіні, уклав угоду на купівлю у Франції 24 штурмовиків загальною вартістю 7 млрд євро, з можливістю покупки ще 12. Фактично, він хоче сказати, що Катар купив лояльність Франції в обмін на чемпіонат, купуючи у неї найдорожчі штурмовики.

Зепп Блаттер відчайдушно намагається уникнути кримінальної відповідальності. Вже зрозуміло, що він готовий здати всіх з потрухом, зокрема і друга Володимира.

Де тепер пройдуть чемпіонати? Я прогнозую, що у Росії право проведення чемпіонату світу відберуть, а у Катару – ні. З тієї причини, що Катар зараз залучений в глобальну війну проти ІДІЛ, і американці не будуть руйнувати спільні домовленості.

Ну а Чемпіонат світу-2018, якщо його відберуть у росіян, можуть цілком прогнозовано віддати американцям. Нагадаю, що перший і єдиний раз чемпіонат світу проходив в США в 1992 році. У американців давно готова інфраструктура, тому, якщо звинувачення Блаттера підтвердяться, саме вони можуть отримати право провести ЧС-2018.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.