"Шарікови" в Раді не пройшли "тест Байдена"

11 коментувати
Страшно від того, що ці люди вершать долю країни

Страшно від того, що ці люди вершать долю країни

Якщо віце-президент США у своїй промові сказав, що «весь світ дивиться на Україну», то після сьогоднішньої ганьби хочеться, щоб він закрив очі

Те, що ми сьогодні спостерігали у Верховній Раді, було ганебно - особливо після недавнього виступу віце-президента США Джозефа Байдена, який виніс в стінах українського парламенту таку промову, яку там можна почути, напевно, раз на десятиліття.

Багато хто відчув гіркоту від того, що українське громадянське суспільство сприйняло меседжі Байдена, як слова до дії, а український політикум, тим часом, залишився на своєму первіснообщинному рівні.

Вчинок депутата від фракції БПП Олега Барни знаходиться навіть не за межею моралі: одна справа, коли ти робиш злочин, який руйнує лише твою репутацію, інша – коли твої дії безпосередньо шкодять репутації країни і українського парламенту в цілому. Багато людей сьогодні дійсно відчують сором від того, що нашу країну будуть показувати в міжнародних ЗМІ саме в цьому ключі. Відео витівки Барни на сайті ВВС вже набрало величезну кількість переглядів.

Люди не будуть розбиратися, хто і що. Такий вчинок з боку члена парламентської коаліції щодо прем'єр-міністра і просто людини лише підтвердив, що український парламент не пройшов «тест Байденом». Якщо віце-президент США в своїй промові сказав, що «весь світ дивиться на Україну», то після сьогоднішньої ганьби хочеться, щоб він закрив очі і перестав дивитися. Можна витрачати мільйони на зйомки чудових роликів про те, наскільки привабливою є українська економіка, але після подібних подій ми опиняємося в жовтих новинах світових ЗМІ, де прийнято показувати парламенти країн третього світу.

Таке враження, що Барна попрацював політтехнологом прем'єра

Є інститут прем'єра, є інститут президента України - їх потрібно поважати, незалежно від того, хто цю посаду займає.

Барна, звичайно, стверджує, що він ні з ким не погоджував свої дії. Однак ті, хто хотів судити Яценюка, отримали сьогодні абсолютно протилежний ефект. Незалежно від того, чи підтримують люди політику прем'єр-міністра, чи ні, після сьогоднішнього інциденту симпатії будуть не на його боці. Він не почав битися у відповідь на дії Барни, що було б абсолютно огидно. Мабуть, після сьогоднішнього процес збору підписів за відставку Яценюка помре. Таке враження, що Барна попрацював політтехнологом прем'єра. Якщо потрібно було зробити все можливе, щоб люди забули про закінчення мораторію на відставку уряду, то Барна це зробив.

Більш того, дуже сильно постраждала репутація фракції БПП. Вони, звичайно, її трохи відретушували, прийнявши рішення про виключення «відзначеного» депутата зі своїх лав, однак, я думаю, що в даному випадку повинен сказати своє слово Регламентний комітет і домогтися від нього складання депутатського мандата. Вигнання з фракції я вважаю недостатнім покаранням для такого дикуна. Це «Шаріков» і він не один такий у Верховній Раді. Страшно від того, що ці люди вершать долю країни.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.