Путін взяв Крим в заручники

21 коментувати
Все населення Криму взято в заручники Кремля. Путін у властивому йому дусі каже: приймайте мою нову політику в Криму, а поки всі незадоволені можуть збирати валізи.

Росія завжди демонструвала, що по-своєму сприймає західну концепцію прав людини. Не встигла покинути півострів місія Ради Європи, яка вивчала масові випадки порушення прав українських громадян в окупованому РФ Криму, як російські спецслужби з подвоєним завзяттям кинулися переслідувати українських громадян. Причому з початку 2016 року це вже не поодинокі випадки, а десятки фактів, зафіксованих проектом Free Crimea.

Знову найбільше тиск стосується представників багатостраждального кримськотатарського народу. Ялта, Алушта, Бахчисарай - нові "гарячі точки" на карті анексованого півострова. Причина такого загострення очевидна. Путін допустив місію СЕ напередодні резолюції Європарламенту по Криму з метою показати - Росія не боїться говорити про проблеми півострова, можете все побачити своїми очима. Розрахунок не виправдався.

4 лютого Європарламент прийняв важливу резолюцію по Криму. В ній європарламентарі закликали Росію почати діалог з Україною про повернення контролю над півостровом, припинити мілітаризацію, відмовитися від розміщення ядерної зброї та зупинити політичні репресії. Резолюцію "Ситуація з правами людини в Криму, зокрема кримських татар" підтримали 472 євродепутата з 584 присутніх (80% складу ЄП). Те, що ми спостерігаємо сьогодні, свідчить про те, що Путін розлютився реакцією європейців на його "політику добросусідства".

Все населення Криму взято в заручники Кремля. Путін у властивому йому дусі каже: принимайте мою нову політику в Криму, а поки всі незадоволені можуть збирати валізи.

По суті, Росія проводить політику насильницького видавлювання всіх незгодних з півострова, масово завозять в Крим чужі елементи з Північного Кавказу, Далекого Сходу та середньої смуги Росії, розраховуючи тим самим змінити етнічну карту півострова. До наслідків того, що до моменту повернення контролю над півостровом структура населення буде зовсім іншою, ніж в 2014 році, Києву потрібно готуватися вже сьогодні.

Зокрема, прийняти закон, який передбачає, що після відновлення українського суверенітету в Криму проживання на території автономії може бути дозволено тільки особам, які мали українське громадянство або легально проживали в АР Крим станом на 20 лютого 2014 року. Усі інші особи, які прибули після 20 лютого 2014 року, повинні будуть пройти 2-х місячну перереєстрацію, за підсумками якої буде прийнято рішення дозволити їм проживати далі, або вони повинні будуть покинути АР Крим.

Текст публікується з дозволу автора

Facebook


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.