Путін готує в Криму велику чистку

5 коментувати
Російський президент вважає, що сповна розрахувався з кримським керівництвом, яке сприяло окупації півострова

Путін знизив статус керівництва так званої Республіки Крим цілком усвідомлено. "Герої" Кримської весни давно втратили кредит довіри Кремля, і зберегти їх у своїх кріслах було для Путіна питанням особистого болючого для нього компромісу.

Взяти і воєдино відправити у небуття Константинова, Аксьонова та інших було неприйнятним для Москви, оскільки ці люди були зведені російською пропагандою до рангу нацгероїв, на противагу кластеру нацзрадників, який з'явився після анексії Криму. Путін вважає, що сповна розрахувався з кримським керівництвом, яке сприяло окупації півострова і, в цілому, зберегло свої місця за нового режиму.

Але тепер, коли рахунки сплачено, а стара кримська еліта грунтовно поживилася за рахунок російського бюджету, може початися велика чистка. Вона тим більш важлива в якості сигналу всім регіональним елітам напередодні голосування за Держдуму сьомого скликання, коли Кремлю важливо вишукувати всіх у шеренгу.

Підпорядкування Сімферополя Ростову-на-Дону - це не просто приниження, тому що в системі росвлади Ростов, ще до втечі туди Януковича, був такою собі російською Тмутараканню. Ростов - це ще й центр управління осколками Новоросії, яка не відбулася. Тобто тепер Крим поставлений на одну дошку з зубожілими Донецьком і Луганськом, для яких Російська весна так і не обернулася прийняттям до складу РФ, на відміну від Криму.

"Герої" Кримської весни давно втратили кредит довіри Кремля

Путін ще й не довіряє кримській еліті, тому що, в силу свого минулого в КДБ, знає, що той, хто зрадив одного разу, зрадить і вдруге. Стара істина про те, що на Крим під Росією не очікує нічого хорошого, починає збуватися. Отже, тепер свою ціну повинні заплатити ті, хто привів півострів в "російську гавань" - всі ці аксьонови та константинови. Шкіпери та рульові відстояли свою вахту, і їх пора списувати на берег.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.