Навіщо Путіну загострення в Криму

22 коментувати
Усім товаришуючим із головою зрозуміло без пояснень, що ніяких терактів в Криму військова розвідка України не готувала і готувати не могла

По-перше, на сьогодні вона це зробити не в змозі в силу банальних причин: починаючи розкриттяv української агентурної мережі на півострові після окупації в 2014 році і закінчуючи тим, що такі завдання їй міг поставити тільки Верховний головнокомандувач, а він таких завдань поки не ставив.

По-друге, терор на власнінй території (нехай навіть тимчасово окупованій) не проводиться навіть Донбасі, де можливостей використання агентури в рази більше. Тому, повірте, що довіра заявам ФСБ і Володимира Путіна за межами Росії, сьогодні дорівнює нулю.

Однак якщо ми згадаємо події 1999 року напередодні терактів, що забрали сотні життів російських цивільних осіб в Москві, Буйнакську і Волгодонську, ми обов'язково пригадаємо, що відбувалося це напередодні перших виборів Путіна. І що ті самі теракти, як сьогодні, були організовані все тією ж ФСБ.

Починаючи з літа 1999 року ФСБ почало істерично, практично щодня продукувати заяви про можливі теракти

Що вкрай важливо, починаючи з літа 1999 року ФСБ почало істерично, практично щодня продукувати заяви про можливі теракти проти мирних громадян РФ, що в підсумку і закінчилося тими самими вибухами житлових будинків восени того ж року. Пізніше ще один теракт було зірвано. Це сталося в Рязані, а в його підготовці виявилося замішане ... так, саме ФСБ, яке оголосило все це секретними навчаннями.

І в цій кримській історії, яка відбувається напередодні виборів до Держдуми 18 вересня, як би це не було страшно, можливість рецидиву також велика. Адже абсолютно очевидно, що за логікою подій 1999 року, попереджаючи про можливі теракти в Криму, ФСБ в дійсності може їх готувати. І тут має рацію Олександр Турчинов, який попереджає про новий етап гібридної війни проти України. Питання - навіщо? Хто знає, може, за цим стоять набагато більші плани, ніж просто мобілізація і виграш думських виборів.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.