Київ кинув виклик Путіну

17 коментувати
Україна влаштувала показову демонстрацію сили саме в день звернення господаря Кремля

Кремль опинився в жорсткому цейтноті напередодні і в день щорічного послання до Федеральних зборів РФ. Саме на 1-2 грудня Україна призначила проведення ракетних випробувань у повітряному просторі поблизу анексованого Криму.

Можна було б з наївності сприйняти це як чистий збіг, але насправді всі, включаючи Путіна, усвідомлюють, що ніякого збігу тут немає. Тому Кремль абсолютно правильно розцінив це як виклик. Причому виклик з боку Києва, нахабний і цинічний.

В дійсності так і є: Київ саме так і вчинив. Влаштував показову демонстрацію сили саме в день звернення Путіна.

За іронією долі, для російського президента на посаді це звернення стало 13-м за рахунком. Погана цифра. І дуже чіткий удар по хворому самолюбству Путіна. Саме тому реакція Кремля виявилася такою істеричною і болючою. Тому в хід пішов "Касетний скандал-2" з Онищенком. Мельниченко був у званні майора, і того разу за ним також стояли росіяни (цікаво, а Онищенко в якому званні?).

За іронією долі, для російського президента на посаді це звернення стало 13-м за рахунком

Паралельно російські спецслужби запустили інформаційну "качку" про 24 вілли в Майамі, що належать Арсенію Яценюку. Те, що саме росіяни стоять за цим вкиданням, очевидно з того, як Яценюк знатно насипав їм солі на хвіст під час візиту в Брюссель. Яценюка прийняли тут на вищому рівні. У Брюсселі він виступив на комітеті закордонних справ Європарламенту з тезами, які вкрай не припали до душі Москві. Поки Європа бореться з внутрішніми проблемами, вона ризикує вкотре проспати агресивні дії РФ вже проти себе. Цей же порядок денний він повторив на зустрічах з Дональдом Туском і Мартіном Шульцем. А також нагадав про зобов'язання ЄС перед Києвом в частині виконання угоди про безвіз.

Саме тому Кремль починає нові брудні інформатаки на керівництво України, прагнучи дестабілізувати ситуацію в країні.

Ті, хто підіграє тезам Москви, повинні чітко усвідомлювати, що метою цієї гри є не просто перевибори, а дискредитація українських політиків в очах західних союзників. Якраз той ефект, якого домагаються російські спецслужби.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.