Епоха Трампа: життя за законами Дикого Заходу

5 коментувати
Відтепер союзи можуть створюватися і руйнуватися вкрай швидко – залежно від миттєвих інтересів

Суперечливі і часто необґрунтовані заяви Дональда Трампа, зроблені в інтерв'ю німецьким виданням ще до вступу на посаду президента, змушують з особливою тривогою чекати початку його каденції в Білому домі.

Випади в бік Ангели Меркель, Євросоюзу і НАТО викликають обґрунтовані побоювання в європейських столицях, особливо в країнах Східної Європи.

Готовність Трампа скоротити антиросійські санкції в обмін на скорочення ядерних арсеналів, на яку Путін охоче піде через технологічну відсталість та обмеженість фінансових ресурсів РФ, ставить світ на небезпечну грань.

Цей рік може виявитися вельми непередбачуваним: нічого не можна виключати після обрання Трампа. У тому числі перемоги Марін Ле Пен та її Національного фронту і загального посилення євроскептицизму в країнах ЄС.

Це означає, що головне завдання для українського керівництва у 2017 році – зберегти керованість, як максимум – постаратися зберегти рівень нинішніх антиросійських санкцій. Зробити це, як стає зрозуміло, буде архіскладно.

Готовність Трампа скоротити антиросійські санкції ставить світ на небезпечну грань

Ми вступаємо в епоху Дональда Трампа, епоху законів Дикого Заходу, коли кожен сам за себе, союзи можуть створюватися і руйнуватися вкрай швидко – залежно від миттєвих інтересів.

Тому доля України – відтепер і далі розраховувати на себе і свої збройні сили, а також чекати зміни міжнародної обстановки в кращий для себе бік. Необхідно також відбудовувати і посилювати інституційні механізми для стрибка вперед, розвивати наші українські "фабрики думки". Зима не вічна, відлига попереду.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.