Чому Трамп не зустрівся з Порошенком

10 коментувати
Снобізм Трампа, зайнятість в кампанії і боязнь/нелюбов до України – все це в сукупності стало причиною відмови від зустрічі з Порошенком

На відміну від Гілларі Клінтон, республіканець Дональд Трамп не зустрівся з президентом України Петром Порошенком, що перебуває в Нью-Йорку на сесії Генасамблеї ООН. За повідомленнями ЗМІ, штаб Трампа залишив пропозицію української сторони без відповіді.

Перш за все, треба абсолютно чітко розуміти, що графік кандидатів у президенти формується за кілька тижнів, а то і місяців. Особливо, коли до виборів залишилося півтора місяця. І у Клінтон, і у Трампа зараз, безумовно, дуже напружений графік.

Що стосується Трампа, то, по-перше, у нього заплановані заходи в Пенсільванії і Огайо, які дуже важливі для республіканців через переважаюче там біле населення (як відомо, електоральна база Трампа – погано освічене біле населення).

По-друге, багато американських колег скаржаться, що штаб Трампа працює вкрай незадовільно. Зокрема, вони ігнорують листи і не відповідають на запити американських журналістів і експертів. Ігнорування і снобізм – фірмова фішка Трампа. Судячи з усього, снобізм Трампа передався і працівникам його штабу.

По-третє, Трамп абсолютно обґрунтовано вважає, що скандал з колишнім радником Партії регіонів Полом Манафортом коштував йому кількох пунктів в рейтингу. Більш того, через цей скандал республіканець позбувся головного технолога передвиборної кампанії.

Клінтон розраховує отримати голоси українців, які проживають в США

Снобізм Трампа, зайнятість в кампанії і боязнь/нелюбов до України – все це в сукупності стало причиною відмови від зустрічі з Порошенком.

Українська дипломатія, на диво, спрацювала добре. Той факт, що Клінтон у своєму щільному графіку виділила час на зустріч з Порошенком, свідчить, в першу чергу, про те, що вона націлилася на голоси понад мільйона етнічних українців, що проживають в США. Через неоднозначні заяви Трампа щодо Росії, Путіна, України і Криму українська діаспора, яка десятиліттями підтримувала республіканців (особливо після Рональда Рейгана, який багато зробив для українців: при ньому було запущено мовлення Радіо Свобода українською мовою і інші проекти по боротьбі з радянською пропагандою), хитнулася у бік демократів. Клінтон, безумовно, розраховує отримати голоси українців в США.

Ще одним важливим фактором є тривала історія особистого знайомства Порошенка і Клінтон. Вони знайомі ще з часів, коли Клінтон була сенатором від штату Нью-Йорк, і вона, звичайно ж, не відмовила йому у зустрічі.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.