Чого очікувати Україні від візиту Тіллерсона у Москву

0 коментувати
Тарас Березовець: Рекс Тіллерсон зняв маску благообразного старця

Тарас Березовець: Рекс Тіллерсон зняв маску благообразного старця

Метал у голосі Вашингтона чути виразніше з кожним днем. Кремль повинен зрозуміти, що порядок денний відносин з Білим домом змінився

Ось вже і Рекс Тіллерсон зняв маску благовидого старця і відкрито демонструє всю ширину оскалу американського імперіалізму.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро процитував сьогоднішній діалог з главою Держдепу на зустрічі міністрів закордонних справ G7. За словами Еро, Тіллерсон відкрито поцікавився у колег, чому американські платники податків «повинні бути небайдужі» до України. І відповів, що в їх інтересах мати безпечну і сильну Європу.

У підсумковому комюніке G7 зазначається, що «поведінка Росії не відповідає нормам міжнародного порядку», а також, що з метою змусити Росію виконувати свої зобов'язання G7 і далі продовжить використовувати механізм обмежень і санкцій проти Кремля.

Ці ж слова Тіллерсон повторив сьогодні під час телефонної розмови з Петром Порошенком. Одним словом, порядок Тіллерсона напередодні візиту до Москви викликає серйозний оптимізм. Метал в голосі Вашингтона чути виразніше з кожним днем. Кремль повинен зрозуміти, що порядок денний відносин з Білим домом змінився, і це надовго. Сирія, яку в Москві бачили у якості розміну на Україну, стала для росіян нової пасткою, а Україна знову повертається у топ-повістку США.

Україна знову повертається у топ-повістку США

МЗС Росії виступив із заявою на адресу США напередодні візиту Рекса Тіллерсона в Москву, де просить Штати використовувати свій вплив в Україні, щоб зупинити «насильницьку українізацію» і «урезонити партію війни».

Так історично склалося, що «партія війни» в Україні з'явилася не на порожньому місці, а як реакція на війну, розв'язану все тією ж Росією. І можна сміливо стверджувати, що рівно стільки, скільки Росія продовжуватиме неоголошену війну проти України, стільки існуватиме і «партія війни». До якої себе відносять і багато цілком мирних українців, включаючи і вашого покірного слугу.

Кремль сам зростив і виплекав в Україні своїми руками ціле покоління, яке ніколи не забуде того, що відбулося три роки тому. Повернення в двосторонніх відносинах до порядку до 2014 року можливе тільки після повного відновлення цілісності України, відшкодування завданих збитків та депутінізації. І компромісу «партія війни» не допустить. Терпіння у нас вистачить.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.