Червона лінія для Росії

0 коментувати

Американці чітко її окреслили

Якщо раніше втручання США у російсько-український конфлікт було завуальованим, то тепер американці, грубо кажучи, вже напряму влізли в цей конфлікт.

А як Путін реагуватиме на постачання Україні летального озброєння? Та ніяк. Зараз йому важливо утримати Америку від жорстких санкцій, новий пакет яких прийматимуть у лютому. У 2016 році ВВС назвав Путіна найбагатшою людиною світу, тому наразі головне завдання російського президента – зберегти цей статус.

Крім того, Путіну дуже важливо, щоб у нього не забрали можливість проведення Чемпіонату світу з футболу. Шанси на те, що ФІФА таки спробує довести факти корупції, фактично нульові. Та надія все ж залишається і Путін буде через це нервувати.

Четвертий термін стане останнім у кар’єрі Путін

Можна на 90% стверджувати, що четвертий термін стане останнім у кар’єрі Путіна, і він присвятить його захисту своїх активів і пошукам спадкоємця. Шанси на п’ятий термін є практично мізерними, а четвертий Путін буде зовсім відрізнятись від третього. Якщо третій Путін розв’язав війну в Україні, Сирії та вів себе досить зухвало і агресивно, то четвертий буде таким собі миротворцем, який намагатиметься усіляко залагодити конфлікти із Заходом.

Успіх з передачею українських заручників наприкінці цього року – це сигнал від Путіна, що він хоче домовлятися і хоче уникнути загострення санкцій. Відтак це підживлює Мінський формат і посилює позиції Франції та Німеччини.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.