23 липня 2018, понеділок

Червона лінія для Росії

0 коментувати

Американці чітко її окреслили

Якщо раніше втручання США у російсько-український конфлікт було завуальованим, то тепер американці, грубо кажучи, вже напряму влізли в цей конфлікт.

А як Путін реагуватиме на постачання Україні летального озброєння? Та ніяк. Зараз йому важливо утримати Америку від жорстких санкцій, новий пакет яких прийматимуть у лютому. У 2016 році ВВС назвав Путіна найбагатшою людиною світу, тому наразі головне завдання російського президента – зберегти цей статус.

Крім того, Путіну дуже важливо, щоб у нього не забрали можливість проведення Чемпіонату світу з футболу. Шанси на те, що ФІФА таки спробує довести факти корупції, фактично нульові. Та надія все ж залишається і Путін буде через це нервувати.

Четвертий термін стане останнім у кар’єрі Путін

Можна на 90% стверджувати, що четвертий термін стане останнім у кар’єрі Путіна, і він присвятить його захисту своїх активів і пошукам спадкоємця. Шанси на п’ятий термін є практично мізерними, а четвертий Путін буде зовсім відрізнятись від третього. Якщо третій Путін розв’язав війну в Україні, Сирії та вів себе досить зухвало і агресивно, то четвертий буде таким собі миротворцем, який намагатиметься усіляко залагодити конфлікти із Заходом.

Успіх з передачею українських заручників наприкінці цього року – це сигнал від Путіна, що він хоче домовлятися і хоче уникнути загострення санкцій. Відтак це підживлює Мінський формат і посилює позиції Франції та Німеччини.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.