Не сподівайтесь на правоохоронні органи

2 коментувати
Не сподівайтесь на правоохоронні органи
Головний наш захист - це максимальна публічність, інформаційна підтримка колег з інших ЗМІ у висвітленні справи

Коли в лютому я отримала sms з погрозою вбивства, того ж дня мені подзвонили мало не з усіх держорганів країни. З АП, МВС, СБУ, я вже не пам'ятаю, хто ще. Я тільки те й робила, що відповідала на дзвінки. Мінстець теж закликав розслідувати. У відділення поліції, в яке я подавала заяву, пригнали трьох керівників якогось управління. Всі залишали мобільні і просили дзвонити, якщо до мене будуть ломитися в квартиру, пропонували охорону.

Це було в п'ятницю, а з понеділка почалася правда життя - перекидання справи з одного управління в інше. Зараз воно знаходиться вже в третьому райуправлінні. Я знаю, що за всі ці місяці перевірили номери телефонів, перевірка, звичайно, нічого не дала, але не знаю, чи допитали ще когось, крім мене, у цій справі. Я озвучувала свою версію подій поліції і писала про це в своєму блозі.

Головний редактор НВ Віталій Сич був готовий давати свідчення, але ніхто йому не дзвонив, нікуди не викликав і нічого не питав.

На щастя, історія зі мною була дурним залякуванням. У поліції мені так і сказали: «якби з вами хотіли щось зробити, швидше за все зробили б, а не писали sms».

У поліції сказали: «якби з вами хотіли щось зробити, то зробили б, а не писали sms»

Але після цієї історії я зрозуміла, що головний захист журналіста - це максимальна публічність, інформаційна підтримка колег з інших ЗМІ у висвітленні справи, а не правоохоронні органи. Тому в усі ці гучні заяви сьогодні я не дуже вірю. Я швидше повірю, що колеги-розслідувачі самі все з'ясують. Але обов'язково потрібно дізнатися і розповісти, хто вбив Павла. Не можна це так залишати.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.