Знову Олімпіада, серпень і війна

12 коментувати
Потрібно якось робити, щоб ця погань вже закінчилася і більше не повторювалася. Ніде. І ніколи

Вісім років. Дідько, вже майже десятиліття. А ніби вчора. І цей запах горілих людських тіл у спеку. Я досі відчуваю його. І цю спрагу. Розбите місто. Жирний дим палаючих танків. Палаючі люди в цих гарячих танках. Накрита плащ-наметом жарина з білими-білими зубами. Залишки двох тіл у двох наволочках від подушок. Мізки грузинського танкіста в касці. Грузинський солдат на узбіччі в позі іграшкового солдатика - зовсім ще молодий хлопчина. Берці, які колишуться на броні з-під плащ-намета. Олімпіада по телевізору в зруйнованому місті.

І знову Олімпіада. І знову серпень. І знову війна. І знову смерть. Знову підбиті танки і спалені люди в спеку. Чортове дежавю. Коли ж ви вже награєтеся? Горіти в пеклі. Горіти вам всім у пеклі. Всім, хто це розв'язує. Хто підтримує. Хто пропагує. Хто засмічує мізки. Хто дозволяє їх собі засмітити. З усіма вашими лайняними величами, геополітикою, стратегічним впливом, імперством, шовінізмом, скрепами та новоросами.

Пам'ятати це треба. І, дідько забирай, як потрібно робити, щоб ця погань вже закінчувалася у світі і не повторювалася більше. Ніде. І ніколи.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.