У росіян залишилось три варіанти

4 коментувати
Теракти на вісімнадцятому році путінської Росії – це абсолютна неминуча закономірність

Я можу лише повторити все те ж, що й завжди. Власне, варіантів тільки три.

1. Виїжджати. Ніхто ніколи не знає, де він потрапить під каток в цій країні. На зупинці з п'яним попом в «Феррарі», на мітингу з кросівками, під час вибуху газу, при незакрученій гайці в метро, в літаку або в пітерському метрополітені.

2. Так-так. Все те ж саме. Інших рецептів немає. Вулиця, барикади, покришки, люстрація, декомунізація, деКДБізація, деоккупація, виведення військ, контрибуція, суд та ін., та ін., та ін.

За опитуваннями, вісім з десяти загиблих вчора в Пітері підтримували анексію і окупацію інших країн. Ну що сказати...

3. Якщо не перше і не друге – не дивуйтеся. Теракти на вісімнадцятому році путінської Росії – не «жахлива трагедія».

Жахлива трагедія – це коли трапляється щось, що ти не міг передбачити. Або передбачав, вживав заходів, але не зміг протистояти. Як, наприклад, цунамі в Японії. Де люди розуміли небезпеку, виконували всі необхідні дії, щоб протистояти їй, але непереборна сила виявилася все одно сильнішою.

Виїжджати. Ніхто ніколи не знає, де він потрапить під каток в цій країні

А якщо на антивоєнні мітинги виходить 0,5 відсотка населення, а іншим 99,5 або все одно, або вони підтримують, то це не «жахлива трагедія». Це – закономірність. Теракти на вісімнадцятому році путінської Росії – це абсолютна неминуча закономірність. По-іншому бути просто не може.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.