Ця країна може вбити тебе будь-якої миті

22 коментувати
В Росії постійно щось падає, тоне, вибухає

Друзі мої, не питайте мене, що я думаю з приводу літака, що впав. Я нічого не думаю.

У цій країні завжди все падає, тоне, вибухає. Літаки, "Булгарія", Саяно-Шушенська ГЕС, "Протони", Глонасс, "Курськ", рейсові автобуси, вертольоти, літаки, автомобілі, будинки, казарми, побутовий газ, тероризм, потяги метро, війна, "Невський Експрес", попи на "Феррарі", заступники голови "Лукойлу" на Мерседесах, президент "Тоталь" у Внуково, "Хромая Лошадь" і що завгодно ще.

Вбивство власних (і якби тільки власних, тепер ще й чужих) громадян у війнах і всіляких катастрофах через корупцію і недбалість - природний стан цієї країни. Це треба прийняти, як даність. Або міняти цю країну. Ось і весь вибір. Я особисто - за друге.

Але поки цього немає, треба розуміти, що в'язниця, вбивство, авіакатастрофа, теракт, п'яний мент Євсюков і маса інших можливих варіацій - об'єктивна даність існування в цій країні. Власне, навіть вже й причина не цікава.

Чи то технік забивав навігаційні прилади кувалдою, чи то гас у компанії-постачальнику крали і розбавляли віслячою сечею, чи стажист-диспетчер вивів снігоприбирач на злітну смугу під час розгону, чи фреон залили в систему пожежогасіння...

 Ця країна може вбити тебе будь-якої миті в сотні найнеймовірніших та найнепередбачуваніших способів. Хоча чого там "непередбачуваних" - все це якраз таки і передбачувано, як валянок. Я, безумовно, висловлюю співчуття. Мені справді шкода.

Але ось стосовно того жаху, того відчуття непоправності кожної смерті, унікальності кожного втраченого людського життя - ні, цього вже нема. Я вже звик. Цинізм - єдине почуття, яке продукує ця країна. Я вже звик. Звик до смертей, катастроф і трагедій. Тут так заведено. У Мордорі інакше не буває. Не може бути. І не буде. Поки все не вибухне під три чорти остаточно.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.