Справжня причина божевільної політики Кремля

5 коментувати
У стані втоми заборонено навіть керувати автомобілем. Не те що країною. А ці зранку - в качалку, а потім закони приймати

"Президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв у неділю вранці провели спільне тренування, а потім разом поснідали, передає ТАСС. Глава держави та очільник уряду розпочали недільний ранок в спортзалі сочинської резиденції Бочарів струмок з розминки. Після цього вони перейшли до вправ на силових тренажерах".

Ото я і думаю, чого в країні жопа така. А воно, виявляється, он чого. Виявляється, два перші особи держави день починають із силових тренажерів.

Кожен, хто тягав залізо, знає - після качалки людина думати вже не в змозі. Втомлюєшся настільки, що здатен тільки до будинку на автопілоті дістатися, та й то по дорозі червоний з зеленим світлофори плутаєш. Мозок після заліза зовсім не варить. Молочна кислота забиває все. Тим, хто після силових вправ залишається здатний виконувати свої професійні обов'язки, крапові берети видають, взагалі-то.

Людині з ранку потрібно десять-п'ятнадцять хвилин фізкультури, потім водні процедури - і тоді ти живчик на весь день. День потрібно починати з англійської. Або з енциклопедії. А не з гирі. А качатися потрібно ввечері. Це, до речі, і для організму менший стрес.
Це як з бухлом - з ранку випив, весь день вільний.

Кави ще після качалки випийте, хлопці. Еспресо. І побільше

У стані втоми заборонено навіть керувати автомобілем. Не те що країною.
А ці зранку - в качалку, а потім приймати закони. А крапових беретів я на них щось не бачу.

У підсумку весь світ сидить з відпалою щелепою і в жорсткому очманінні дивиться на те, що виходить після силових тренажерів зранку. Ну... Сила є, розуму не треба, чого вже там.

P. S. Про дубильні речовини, які містяться в чаї після кардіонавантажень і розширених вен я вже взагалі мовчу. Втім, персонально для Вови з Дімою - щиро і гаряче підтримую. Кави ще після качалки випийте, хлопців. Еспресо. І побільше.

Ну, про кросівки Найк ЕйрМакс, імпортні тренажери і піндоські барбекюшніци в суворі часи імпортозаміщення навіть і говорити вже якось непристойно.

Просто якісь феєричні піарники в Кремлі. Найвищого рівня професіонали.
І ось так у них все.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.