Слава російської зброї, "Іскандери" та бази на Місяці

7 коментувати
Виділяєш 20 трлн на оборонку, а потім раптом з'ясовується, що запасу ракетного озброєння у тебе на три з половиною тижні не найбільш інтенсивних бомбардувань

"Працівники корпорації «Тактичне ракетне озброєння» перейшли на роботу в три зміни у зв'язку із збільшеною потребою в постачаннях озброєнь через операцію в Сирії. Крім того, для доставки вантажів в Тартус ВМФ Росії в екстреному порядку придбав у турецьких судновласників вісім транспортних кораблів. За даними видання, великі десантні кораблі не справлялися з навантаженням поодинці, в результаті придбані кораблі були швидко зараховані в списки допоміжних суден з доданням їм військового статусу".

І ось ти будуєш абсолютно мілітаризовану поліцейську казарменну державу, військовий бюджет збільшуєш в 19 разів порівняно з культурою та освітою, катаєш на параді "Армати", знімаєш єлейні фільми про ПАК ФА (російський багатоцільовий винищувач п'ятого покоління - НВ).

Модернізуєш, озброюєш та переозброюєш армію, потім знову модернізуєш та переозброєш, і знову модернізуєш та переозброєш. Третя армія у світі, наші "Тополі" і "Іскандери" нічого не бояться і сміються, Уралвагонзавод, російська броня, єдина країна, здатна в радіоактивний попіл. Якщо б ми захотіли, наші танки дійшли б до Києва за дві години, нафта по сто п'ятдесят баксів за барель, енергетична наддержава, анексуєш Крим, Севастополь, Чорноморський флот, слава російської зброї, Рогозін, бази на Місяці і робот на квадроциклі. Виділяєш 20 трлн на оборонку - двадцять, мать його, трильйонів!

Де ракети? Де коректовані бомби? Де баржі?

А потім раптом з'ясовується, що запасу ракетного озброєння у тебе на три з половиною тижні не найбільш інтенсивних бомбардувань двома ескадрильями і ці три з половиною тижні не найбільш інтенсивних бомбардувань вже ставлять ракетні заводи в три зміни.

Дни и ночи у мартеновских печей не смыкала наша Родина очей (с). Все для фронту, все для перемоги. Медаль за бій, медаль за  працю.

А в анексованому два роки тому Севастополі, місті морської військової слави, базі Чорноморського флоту, немає восьми посудин, здатних дійти до Тартуса. І їх знову доводиться купувати в Туреччині.

Хлопці, ви ж начебто збиралися вставати з колін і не погоджуватися з однополярним устроєм світу. У вас же "Обама-чмо" на автомобілях, бандерівці в підчеревині, ІДІЛ в Сирії, Талібан на Південно-Сході, "Азов" у Маріуполі і "Правий сектор" в Пісках. І, найголовніше, НАТО біля воріт.

НАТО. БІЛЯ. ВОРІТ.

Де ракети? Де коректовані бомби? Де баржі? Де забиті зброєю XXI століття склади? Де виробничі потужності? Де Крупп, Фердинанд Порше і Карл Цейс? Де лінкор "Тірпіц"? Де всі? І, так. Де двадцять трильйонів? З голою жопою загін помчав на ворога, зав'язалася кривава битва. Ось як у них так виходить, а?

В рамках проекту "Журналістика без посередників"

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.