Росіяни та мітинги в обгородженому загоні

13 коментувати
У сучасній Росії мітинг проти корупції – приблизно те ж саме, що в палаючому туберкульозному диспансері мітинг проти туберкульозу

Як на мене, путінізм, який не краде - не особливо краще того, що займається крадіжками. І корупція, безумовно, не найстрашніший його злочин. Агресивні окупаційні війни, вторгнення, обстріли міст, десять тисяч загиблих, мракобісся, імперство, шовінізм, ксенофобія, нацизм, середньовіччя, насильницька моральна кастрація країни, репресії, катування - злочини куди серйозніше.

Особисто я проти не конкретно цього складу уряду і конкретно цього Медведєва.
Я проти цієї влади в принципі цілком і повністю. А заміна персонально Медведєва на Зайцева або Птіцина мене мало цікавить.

Ні, можна сходити, звичайно, на мітинг. У будь-якому випадку будь-який рух краще, ніж коли його немає. Можна йти, можна не йти, - результат буде однаковий. У будь-якому випадку персональне злодійство Медведєва - питання десятирядної важливості.

А ще мене від адептів релігії "Зараз нас вийде на мітинг в обгородженому загоні сто тисяч, і ми як змінимо владу" дістала фраза "А що конкретно ви пропонуєте?" Хаяти-то кожен може, а ви запропонуєте натомість щось конкретне. Так я останні шість років пропоную замість тільки одне і те ж. Конкретне.

26 березня або 27, або 45-го, якого хочете березня-квітня всім натовпом замість огородженого загону виходьте на Червону площу

Слушна пропозиція потрібна? Та без проблем. 26 березня або 27, або 45-го, якого хочете березня-квітня-травня всім натовпом замість огородженого загону виходьте на Червону площу або Площу Революції, прибиваєте до воріт Спаської Вежі або дверей Держдуми, або до Горбатого мосту вимогу відставки уряду або виведення військ або чого там хочете. І не йдіть, поки не досягнете виконання всіх вимог!

З вогнищами, барикадами і наметами. Так.

Дивіться, наприклад, Майдан, Румунія, Польща, Туніс, Єгипет і далі за списком. Ось вам повістка. Ідіть. Робіть.

Тільки ви ж все одно підете кульками в загоні махати. І ж не проти. Будь ласка. Тільки і мені залиште право говорити, що це так само безглуздо, як лікувати сифіліс валеріаною.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.