Росія знову втратила Україну

51 коментувати
Навіть якщо РФ завтра ж поверне Донбас, Крим, віддасть на додачу Кубань, виплатить контрибуції та посипатиме голову попелом - це вже не має значення

У сімнадцятому столітті Польща була одним з ключових гравців у Східній Європі. Україна, за великим рахунком, дотримувалася західного курсу розвитку - на Польщу і разом з Польщею. Однак ідіотизм польської політики призвів до найжорсткішого повстання - Богдан Хмельницький, Тарас Бульба та інші. В результаті вектор розвитку України змінився на прямо протилежний - з західного на східний, від Польщі до Московії.

Така ситуація протрималася майже чотириста років.

Сьогодні Росія домоглася рівно того ж. Навіть якщо Росія завтра ж поверне Донбас, Крим, віддасть на додачу Кубань, виплатить контрибуції та посипатиме голову попелом - це вже не має значення. Справу зроблено. Вектор розвитку України змінено. Як мінімум на десятиліття, а швидше за все так само на століття. Так, як було до війни - вже не буде. Відносини будуть приблизно такими ж, як з Фінляндією. Минуло сто років, а вже ніщо не говорить про те, що Фінляндія була частиною Російської імперії, правда? І нікому не прийде в голову говорити, що росіяни з фінами - один народ, хоча вся московська топоніміка – угро-фінська.

Ну, ось і тут буде так само.

Намагаючись втягнути Україну в свою нову велику скрепную імперію, "русский мир" втратив її на століття

Намагаючись втягнути Україну в свою нову велику скрепную імперію, "русский мир" втратив її на століття.

Намагаючись "захистити" російську мову в російськомовній, загалом, країні, "русский мир" вже в найближчому майбутньому зробить російську мову мовою діаспори.

Намагаючись повернути шматок суші, з трьох сторін оточений водою, "русский мир" втратив не тільки країну, регіон! Та ще й не один регіон.

І це найкраща "многоходовочка", яку я знаю на сьогоднішній день.

В рамках проекту "Журналістика без посередників"

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.