Росія і цю Олімпіаду купила б. Але крамниця зачинена

28 коментувати
Чому ура-патріотична громадськість так радіє тому, що РФ допустили до Олімпіади

Хлопців, ви чого, дурні? Були б розумні, ви б «путінському пуделеві» Баху бабло заносили, щоб забанив, а не проштовхнув. Так вам молитися на МОК потрібно було, щоб не допустив! Прокляті піндоси, злякавшись мощі російських спортсменів, шляхом підкилимних підступів усунули головних претендентів на всі медалі у всіх видах спорту — так кращого для пропаганди і бажати не можна. Це ж просто свято якесь.

Влаштовуємо відповідні ігри доброї волі ім Святого Мельдонія, на них перемагаємо самі себе, пісяючи самі собі в свої ж банки і самі ж у себе їх же і перевіряючи, і все в шоколаді. І все продовжуємо вірити, що ми найсильніші, найспритніші, найвищі, найкрасивіші і найрозумніші. Всіх обдурили, всіх перемогли.

А тепер що? Ну поїде ваша збірна в Ріо, без групи підтримки з фсбшників з пробірками сечі в сховищі і дірочок у стінах, які в Бразилії ніхто просвердлювати, звичайно, не дозволить, і під моторошним допінг-контролем — а шмонати, ясна річ, будуть тепер всі, поголовно, на поголовно все — загидиться там за всіма статтями, займе свої законні одинадцяті-п'ятнадцяті місця — і що? Як ви це народові-то будете пояснювати?

Чи ви в Сочі і справді повірили, що з балету попереду планети всієї? Ну-ну

Де в країні спорт, де система пошуку, відбору та плекання молодих обдарувань, де стадіони, тренери, лікарі, новітні препарати, технології, наука?
А немає. Профукали. Замість того, щоб на ці гігантські потоки нафтодоларів реально розвивати в країні спорт — за п'ятдесят мільярдів виклали плиткою Сочі, забабахали на відкритті літаючий комуністичний паровоз, їли мельдоній і міняли сечу в баночках зі спеціального сховища сечі Федеральної служби безпеки РФ. Спеціального сховища сечі Федеральної служби безпеки РФ, Карл! У вас перевозне сховище сечі є? Ні? Так, а чого ви тоді до Ріо ломитесь?

Росія, звичайно, і цю Олімпіаду купила б, як вона купувала усе, скажімо, той же чемпіонат світу з футболу, але тільки крамничку тимчасово зачинено на переоблік, ніхто нічого продавати поки не буде — не найкращий час. І тепер вас без вашого мельдонію очікує закономірний обдудон. Чи ви в Сочі і справді повірили, що з балету попереду планети всієї? Ну-ну.
Загалом, ласкаво просимо у відносно прозорий спорт без фсбшных оман. Вітаю. І чому тут радіти? Що тепер на весь світ прилюдно мордою по асфальту будуть возити?
Дурні ж, кажу.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.