Репортаж з пекла. Чи потрібно отримувати акредитацію ДНР

5 коментувати
Щось набридла мені суперечка навколо «Миротворця». Тезово про ази, як я їх розумію

За влучним висловом журналістки Олени Костюченко, завдання журналіста під час війни полягає в тому, щоб з'їздити в пекло, написати, як там, і повернутися назад в пекло.

Якщо для того, щоб зробити репортаж з пекла, потрібно отримувати акредитацію Сатани - значить, потрібно отримати акредитацію Сатани.

Потрібно буде отримувати акредитацію ДНР, ІДІЛ, Захарченко, Мотороли, Бен-Ладена, турецького султана, Прінстонського ката, Чикатило або самого Адольфа Гітлера, а також незаконно перетинати кордони, добувати інформацію незаконними способами, працювати без попередження, отримувати "звездянки" за шпигунство і сидіти в ямі - значить, потрібно отримувати, перетинати і сидіти. Тим більше, якщо акредитація Сатани підвищить шанси повернутися з пекла живим.

Якщо б можна було зробити репортаж з Бухенвальду - я б зробив. Якби для цього довелося акредитуватися у Геббельса - я б акредитувався. Ні, якщо б була можливість пристрелити Геббельса, я б з набагато більшою ретельністю пристрелив би його, але, якщо такої можливості немає, значить, потрібно акредитуватися і писати. Реальність така, яка вона є.

Можеш впливати на ситуацію? Впливай. Не можеш? Ну, так чого тоді словами бризкати.

Можеш відновити український прапор над Донецьком? Віднови. Не можеш? Отримуй акредитацію під тим, що там висить на даний момент, і пиши свої репортажі з пекла. Все інше - диванні просторікування.

Можеш впливати на ситуацію? Впливай. Не можеш? Так чого тоді словами бризкати

Що стосується того, що папірець з моїм фото і печаткою чергового міністра чергового поїхавшого головою режиму якось легітимізує цей режим - то в такому разі я знаю, як вирішити всі наші проблеми.

Потрібно заборонити українському журналісту Роману Цимбалюку в толстовці з написом "Укроп" ставити на прес-конференції питання в лоб Володимиру Путіну. Він же акредитований не те що у якогось там Захарченко - у самого Путіна! Ну, так треба викласти його дані в інет. Назвати зрадником. І пособником терористів. І заборонити акредитуватися.

І усі відразу побачать, що режим Путіна - нелегітимний.

Тут Чахлику і кінець.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.