Путіну треба повчитися в Ердогана

26 коментувати
Мої вітання Туреччині з її довгоочікуваною перемогою над демократією і повернення до скреп, величі та мракобісся

М-да. Ну, як постановник шоу Ердоган не дуже. Це найлажовіший "військовий переворот", який я знаю.

Хоча, по-моєму, він навіть сам не зрозумів, наскільки вчора поставив Туреччину на межу громадянської війни. Там розклад реально п'ятдесят на п'ятдесят. Могло б спалахнути, як і не очікував.

Ну, зійшло. Спрацювало. Мети досягнуто. Конституція пишеться під загальне схвалення (що, мабуть, і було головною метою "перевороту"), дядько, мабуть, отримає необмежену президентську владу, опозицію, яку раніше просто ув'язнювали на сто двадцять років, тепер розстріляють і знищать остаточно (що, мабуть, було другою метою перевороту), а Туреччина перетвориться на халіфат з довічним султаном на чолі. Залишилося тільки Крим назад у рідну гавань Османської імперії повернути, і буде повний набір.

Що ж, мої вітання ердоганській Туреччині з її довгоочікуваною перемогою над демократією та поверненням до скреп, величі та мракобісся. Якщо раніше товариша вважали за маленького Путіна у сенсі захоплення влади, то тепер, безумовно, Путіну є чому повчитися самому.

Власне, державний переворот у Туреччині-то якраз і відбувся. Владу захопив Ердоган.

Курдам мої співчуття, звісно.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.