Про бійки фанатів "Динамо" і "Бешікташа"

5 коментувати
Режим "романтизм" можна остаточно виключати і повертатися у свою звичайну колію

Фанатів "Бешікташа" я вперше побачив на Таксімі. На турецькій революції свободи. Коли в один день фанати "Бешікташа", "Фенербахче" і "Галатасарая" домовилися і разом мирно вийшли на площу за вашу і нашу свободу. Зі своїми прапорами, кричалками, сім'ями та дітьми.

І це було приголомшливо. Від цього захоплювало дух. Я вперше таке бачив. Битком забита площа, яка, як кажуть, вміщує мільйон осіб, залита людьми від краю до краю і вимагає свободи. Я стояв на даху автобуса і знімав, знімав, знімав.

Фанатів "Динамо-Київ", я вперше побачив на вулиці Грушевського. Коли горіли покришки, коли місто виглядало зовсім інфернально, коли вогонь і лід давали відчуття досконалої неймовірності того, що відбувається, коли рвалися газові гранати, ланцюг чорних людей в тонованих сферах стріляв зверху, а повз стадіон хлопчаки з палаючими коктейлями Молотова бігли їм назустріч.

І від цього теж захоплювало дух. Тому що ця площа перед стадіоном була такою ж площею свободи, як і Таксім до цього.

Тепер фанати "Бешикташа" топчуть прапор київського "Динамо", а фанати "Динамо" б'ють фанатів "Бешікташа" на Майдані

Тепер фанати "Бешікташа" топчуть прапор київського "Динамо", а фанати київського "Динамо" б'ють фанатів "Бешікташа" на Майдані Свободи.

Здається, режим "романтизм" можна остаточно виключати і повертатися у свою звичайну колію.

Це були хороші спроби. Але все повернулося на круги своя.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.