Новий 37-й рік. Куди йде Москва

8 коментувати
Коли три роки тому я говорив, що нас чекають репресії і війна, мене називали провокатором

Три роки тому, коли я ледь не на колінах благав, говорив, що не можна йти, що програвати не можна, тому що буде реакція, будуть репресії, що це не якісь нешкідливі шахраї і злодії, що це бандити і вбивці, що, якщо вирішили виходити, то потрібно перемагати, а не кульками в загоні махати, що склалася найунікальніша ситуація і потрібно тут і зараз, що другого такого шансу не буде, що якщо програємо, буде жопа, сама справжня повна жопа, війна і новий тридцять сьомий, на мене дивились, як на ідіота. Називали провокатором.

Тепер, після того, як російські танки знищували українські міста, по полях збирали тіла пасажирів малазійського Боїнга, Нємцов убитий прямо на мосту біля Кремля, Гаскаров сидить, Удальцов сидить, Поткін сидить, Дьомушкін майже сидить, Олег Навальний взятий в заручники, в'язні шостого травня сидять, всі, хто міг, або виїхали, або готуються виїхати або сісти, а в Москві почали громити бібліотеки і садити бібліотекарів - у прямому сенсі цього слова, ми дожили до "справи бібліотекарів", це тридцять сьомий рік, справжній тридцять сьомий рік, тільки поки ще масштаби не ті, а все інше - те ж саме, але до дорослих, виробничих масштабів вони ще дійдуть, я впевнений.

Слухайте, ви справді думаєте, що тут все ще виправиться? Що воно ще якось владнається? Що, коли я кажу, що тут буде суміш Конго-Сирії-Асадовщини-ДНР-ІДІЛ та православного ІДІЛ - я, як і раніше, все ще чернушник, провокатор та ідіот?

Ах, який теплий грудень був в 2011 році.

"Темрява згущається перед світанком" - я цю фразу вже не можу чути, чесне слово.

Ніяка це ще не тьма. Це ще так. Сутінки. Справжня темрява ще попереду.

Ось це поворот, однако. Які шикарні подробиці стали з'являтися про Бібліотеку української літератури.

Виявляється, Наталія Шаріна була призначена директором бібліотеки в 2007 році, спеціально, щоб "очистити бібліотеку від українського націоналізму". Шаріна не знала ні української мови, ні української культури. Тоді, в 2007, стався і перший розгром бібліотеки. Про це розповів в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" один із засновників бібліотеки Юрій Кононенко, який займав пост директора саме до 2007-го року і змушений після розгрому виїхати в Україну.

Це ще так. Сутінки. Справжня темрява ще попереду

А ось що про громадянку Шаріну пише Всеволод Чорнозуб: "Я спершу навіть не зрозумів, що ця жвава тітка і є директор бібліотеки. Прорвало її як стару радянську греблю. Товариш Шаріна негайно обізвала Лапшина, мене, Матвія Крилова та інших спікерів неосвіченими, поверхневими людьми , давно не читаючими книг. А вона ось читала "Держава і революція" Володимира Ілліча Леніна і там вся політична правда. Далі - більше. Далі потекла канонічна, для таких випадків, сльозинка дитини. Про добрих людей, що допомагають діткам в хоспісах, про справжніх подвижників, а не нас, ледарів і провокаторів з каспаровського Народного фронту і Солідарності. Загалом, півгодини ми слухали цю награну істерику досвідченого партробітника. Фінал був очевидний - кіноклуб Лапшина урочисто заборонили. Нас виставили на вулицю. Не хочу зовсім вже затьмарювати образ товариша Шаріної - вона дала нам забрати пальто і не викликала ОМОН ".

Тобто товариш Шаріна, вірний боєць-путінець, посаджений на посаду директора Бібліотеки української літератури, щоб цю саму бібліотеку розгромити і від цієї самої української літератури і зачистити, тепер сидить за звинуваченням у розпалюванні українського націоналізму

Тобто це ми не тільки до "справи бібліотекарів" дожили. Це ще й відразу справа "українських шпигунів". Два в одному. Тобто всі взагалі, як за канонами.

Зараз у камері в Лефортово товариш Шаріна, напевно, пише листа Путіну "Як вірний патріот Росії, все своє життя і сили віддала на боротьбу з агентами Каспарова і Нємцова ..."

До речі, товаришам слідчим, які проводили обшук і арешт, я б радив сильно задуматися. Дуже сильно. За законами жанру наступні українські шпигуни - ви.

Полум'яний привіт любителям Путіна.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.