Мало крові. Як принижують росіян

28 коментувати
Нічого ще не закінчилося. Зовсім вони не заспокоїлися. Нічого вони не хочуть зупинятися

По об'їзній дорозі в Рязані переді мною їде Фольксваген Фаетон. Це автомобіль бізнес-класу. Дорогий. Як на мене – невиправдано дорогий. На задньому склі у невиправдано дорогого автомобіля бізнес-класу на кривому об'їзному шосе в Рязані, яке все в заторах і смороді від нафтопереробного заводу – стікер ЛДПР. «Досить принижувати росіян!». За кермом таке. Молоде, апаратно-партійне, із зачіскою, в костюмі, чорних окулярах і думах про батьківщину на нахабно-агресивному обличчі.

Хто ж тебе, бідного, так принижує в Рязані, що ти їздиш на машині вартістю півтори квартири в цій самій Рязані. На двокімнатній квартирі їде – а все ще принижений. Не дають росіянам жити в Рязані. Піндоси, звичайно ж, не інакше. Хто ж ще. Це вони таку криву об'їзну зробили.

Взагалі, я думав, що ця шизофренія вже заспокоїлася. Ну, як – сусідню країну роздовбали, Боїнг збили, дітей повбивали, десять тисяч людей повбивали, Крим окупували, кримських татар посаджали, українським депутатам животи розітнули, відрубані голови в Кальміус покидали, на підвалі пальці повідрізали, «градами» по селах погасили. Начебто все. Програма з протидії приниженню росіян виконана. Такі методи від приниження років на десять повинні виліковувати. Вигорає після такої гори трупів дискурс про приниження сам собою. Тому що навіть найостанніший хворий покидьок глибоко всередині все одно відчуває – все, тема закрита. Ми накрутили зайвого. Перебір що вийшов. Не потрібно поки про це говорити. Давайте поки що зупинимося.

Навіть найбільш хворий покидьок глибоко всередині відчуває - все, тема закрита. Ми накрутили зайвого

Ан ні. Нічого ще не закінчилося. Нічого вони не заспокоїлися. Нічого вони не хочуть зупинятися. Знову їх принижують. Нічого в мізках не змінилося. Ні-чо-го. І вони нічого не зрозуміли. Мало трупів. Мало крові.

Дві тисячі шістнадцятий рік на дворі. У Рязані принижують росіян.

Що ти з ними будеш робити.

Текст написаний у рамках проекту «Журналістика без посередників».

Публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.