Кремль та мовчання про няню-мігрантку

10 коментувати
Десять років в Росії вливали народонаселенню в голови таку ненависть по відношенню до всіх інших, що навіть у Кремлі зрозуміли: краще зараз про це промовчати

Ростив-ростив дід ксенофобію, ненависть, агресію, нетерпіння до мігрантів, інакомислячих, іновірців, інших кольорів шкіри, рас, політичних поглядів і орієнтацій, і виростив нарешті. А коли зрозумів, що виростив, сам аж присів.

Я підтримую Пєскова, який підтримує рекомендацію не показувати (по центральним каналам репортажі про няню з Узбекистану, затриману в Москві з відрізаною головою дитини - НВ). Десять років вони заганяли себе в цей кут, і таки нарешті загнали. Десять років вливали народонаселенню в голови таку ненависть по відношенню до всіх інших, що навіть у Кремлі зрозуміли: краще зараз про це промовчати. Тому що так, може рвонути.

Тому що тепер, коли десять років завданням новинних програм було тільки одне - ненависть, ненависть, ненависть - вже нічого не поясниш. Це ж не російський фашист, який убив у Пітері дев'ятирічну таджицьку дівчинку. І не російський колектор, який спалив коктейлем Молотова російську дитину в ліжечку. І не російська сім'я, яка під час пиятики викинула у Митищах свою дитину з вікна. І не російська мама, яка відрубала голову дочки в селищі Крюково Чеховського району за те, що та пролила на нові штани чай. І не Світлана А., що забила у Всеволожську сина до смерті за банку меду. І не Валерій Пермяков, російський військовослужбовець, який убив у Вірменії всю родину, у тому числі дворічну дівчинку та шестимісячне немовля, яке він сім разів проштрикнув штик-ножем. І навіть не та тітка, яка побила ногами сина за те, що банкомат не видав їй гроші - ось зовсім недавно, всього кілька тижнів тому.

Так, може рвонути

Це узбечка. Мігрантки. Мусульманка. А ці тригери краще не вживати. Особливо зараз. Після зґвалтованих дівчат та розіп'ятих хлопчиків. А то й справді може рвонути.

Безумовний рефлекс на них суспільству вдалося прищепити на відмінно. Мої вітання Костянтину Львовичу, Дмитру Сергійовичу та Володимиру Володимировичу в зв'язку з тонкою і розумною політикою інформаційної безпеки держави.

Як там? Не рий яму іншому? Ну-ну.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.