Фількіна грамота про Донбас, або Гіві і Моторола в Києві

29 коментувати
Невже ви дійсно думаєте, що після ухвалення закону про особливий статус у Верховну Раду з Донецька приїде кортеж Мотороли з охороною

Я дивлюсь, в українській частині моєї стрічки новий вибух зради почався... Мої українські друзі, скажіть, а ви дійсно вважаєте, що, навіть якщо в Конституції України ось такими великими літерами написати «Гіві і Моторола мають право засідати у Верховній Раді», в реальності Гіві з Моторолою зможуть приїхати в Київ більше одного разу?

Ось ви дійсно думаєте, що після прийняття фількіних грамот про особливий статус, амністії та інше у Верховну Раду з Донецька приїде кортеж Мотороли з охороною? Ось вони прям такі - через блокпости з автоматами на віджатих "Лексусах", через всю країну, через "Правий сектор", через Майдан, через блукаючі танки, а потім гуляти по Києву та в "Пузату хату" обідати? Захарченко он в Росії боїться виїхати на лікування, а тут - Київ.

Що стосується амністії, то тут теж є безліч можливостей для маневру. Наприклад, створення і керівництво збройною терористичної організацією - злочин, що триває. Тобто, якщо амністія прийнята в понеділок о 12.00, в понеділок о 12.01 можна заводити кримінальне переслідування заново - злочин не закінчено, відмови від злочинного задуму не сталося, підозрюваний не усвідомив і на шлях виправлення не став.

Політика - вміння обманювати. В тому числі і підписанням всіляких фількіних грамот

Політика - вміння обманювати. Елементарна, загалом-то, річ. В тому числі і вміння обманювати підписанням всяких фількіних грамот про особливі статуси. Які - вже що-що, а в цьому, я думаю, не сумнівається вже взагалі ніхто - як прийняли, то можна буде і скасувати взагалі за першим клацанням пальців. Як закріпили, так і розкріпили. Потім. Пізніше. Коли час прийде. Все треба робити в свій час.

Всі ці папірці в реальності не означають взагалі нічого. Їх можна прийняти, можна не прийняти, і в реальності ситуація не зміниться взагалі ніяк. А ось транші МВФ, постачання озброєнь, трибунал по "Боїнгу", спільні з американцями навчання в Чорному морі, санкції агресору, підтримка світової спільноти - означають ох як багато.

А ще більше означає час, який просто необхідний Україні для побудови своєї державності, армії та економіки. Він просто життєво необхідний. І щоб отримати цей час, можна підписувати будь-які фільчині грамоти, тим більше, якщо виконувати їх все одно ніхто не збирається.

Не мені, звичайно, лізти в чужі справи, але так, думки вголос при прочитанні стрічки, в загальному.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.