Долітались. Турки жартів не розуміють

21 коментувати
Виявляється, якщо роками називати НАТО головним ворогом, провокувати і погрожувати, неодноразово порушувати межі повітряного простору, тебе можуть збити

Ердоган. Наш друг. З яким ми збиралися нагинати піндосію з гейропою. Будувати Турецький потік. Загрожувати шведам. Стратегічний партнер. Союзник по коаліції. З яким разом мочимо ІДІЛ. Будували-будували і нарешті збудували. Цікаво, хто-небудь коли-небудь своїм союзникам так смачно харкав прямо в обличчя?

Встали з колін. Пошана і повага в усьому світі. Велика держава. Несе щось про "збили з землі". Це з проклятими піндосами можна жартувати. А турки жартів не розуміють. У них у самих в телевізорі зараз величі хоч ложкою жуй. До речі, товариш Шойгу, а поясніть-но нам, як наші великі і могутні Повітряно-Космічні сили, які, як відомо, єдині в світі, здатні перетворити у радіоактивний попіл і все таке, нащадки яничар беруть і збивають, за версією вашого Міністерства, прямо над власною базою, в межах дозволених меж? Де ППО? Де ПРО?

Де блискавична рятувальна операція льотчика, який потрапив у полон до туркменів, і яких ми якраз позавчора так вдало розбомбили на сорок поранених? Як підраховано проклятими піндосами, якщо при падінні літака рятувальна операція не була проведена в перші чотири години, ймовірність порятунку падає на дев'яносто відсотків. Де вона? При падінні всього в десяти кілометрах від бази?

Це з проклятими піндосами можна жартувати. А турки жартів не розуміють

Батьківщина знову тебе кине, синку? І, так, десь двадцять трильйонів? Ну, що сказати... «Попереджали ж: не літати в нашому небі».

Виявляється, якщо роками кричати про те, що НАТО наш головний ворог, провокувати країни НАТО прольотами, підльотами і обльотами своїх військових літаків, залазити в повітряний простір країни-учасниці НАТО, про який ти кричав і провокував, почати на війні трощити все направо і наліво, остаточно переконавши всіх у своїй повній і абсолютній непередбачуваності, тижнями порушувати повітряний простір цієї країни-учасниці НАТО, під боком якої ти абсолютно непередбачувано розносиш все направо і наліво, і чорт тебе знає, куди ти вдариш завтра, отримувати попередження, плювати на них, знову залазити на чужу територію - то, виявляється, турки можуть тебе збити. Хто б міг подумати.

Ну, ми, звичайно, вчинили зовсім інакше. У нашому повітряному просторі можуть літати всі, кому не лінь.

Ось, пам'ятається, у вісімдесят шостому до нас неодноразово залітав озброєний бомбардувальник Південної Кореї, яка до цього роками кричала, що вона єдина країна, здатна перетворити Росію в радіоактивний попіл... Не кричала? Не озброєний? Не неодноразово? Пасажирський "Боїнг"? З першого ж разу збили?

Ну і що. Все одно турки винні!

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.